INTENCJE MSZALNE

14-21.07.2024 r.

 

 

XV Niedziela  Zwykła 14 lipca 2024

            8:30 + Zm. z r. Smyków: Eleonora, Leszek i Mieczysław; Suchowiczów:

                        Irena i Stefan

         11:00     Dziękczynno-błagalna w intencji syna Marcina: urodzinowa

         18:00  + Helena Kiryczyk (w rocz. śm.), Stanisław i Barbara  

 

Poniedziałek15 lipca 2024

                7:00 + Kazimiera, Bronisław Dziura (w rocz. śm.)

              18:00 + Radosław Kulik )od rodz. Głowackich i rodz. Kurzępa)

 

Wtorek16 lipca 2024

                7:00   

  18:00

 

Środa -  17 lipca2024

  7:00

18:00 + Witold Głowacki (3r.)

 

Czwartek- 18 lipca2024 

  7:00  

         18:00  + Jan i Lucyna

 

Piątek – 19 lipca2024

  7:00

18:00 + Stanisław Stańko, Bronisława (k) i Stanisław Boczkowscy

 

Sobota -  20 lipca 2024

  7:00

18:00 + Tadeusz Podgórny (5r.)

 

XVI Niedziela  Zwykła 21 lipca 2024

            8:30 W 40 r. ślubu Małgorzaty i Wiesława: dziękcz.-błag. , o Boże błog.

                  dla nich i ich bliskich

         11:00

         18:00  + Zm. z r. Drozdowskich: Jan (12r.), Marianna i Maria (11r.),

                     Damian (10r.)

 

 

 

 

 

 

Poniedziałek22 lipca 2024

                7:00  Dziękczynna z racji 25 urodzin Katarzyny z prośbą o Boże

                         błog., dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

              18:00 + Katarzyna Rak (49r.)

 

Wtorek23 lipca 2024

                7:00  Dziękczynna w 35r. ślubu Teresy i Stanisława z prośbą  o Boże

                          błog. i potrzebne łaski   

  18:00 + Teresa Kata (1r.)

 

Środa -  24 lipca2024

  7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00   Z racji imienin ks. Krzysztofa (od Parafian)

 

Czwartek- 25 lipca2024 

  7:00 + Za dusze czyśćcowe

         18:00  + Krzysztof Świtalski (imieninowa), zm. z r. Świtalskich,

                        Chwedczuków

 

Piątek – 26 lipca2024

  7:00

18:00 O błogosławieństwo Boże, dary Ducha Świętego, o ochronę pod płaszczem Maryi i opiekę  patronki św. Anny dla Anny Ożga z okazji imienin

 

Sobota -  27 lipca 2024

  7:00

18:00

 

XVII Niedziela  Zwykła 28 lipca 2024

            8:30 Dziękczynna w 15 rocz. ślubu Pauliny i Tomasza z prośbą o

                    Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

         11:00 + Aleksandrę Siekierda (20r.), Dorota Podgórska

         18:00 + Andrzej Sawa ( w rocz. śm. )

 

 INTENCJE MSZALNE

07-14.07.2024 r.

 

XIV Niedziela  Zwykła 07 lipca 2024

            8:30 + Jan i Anna Wołos, zm. z r. Wołosów i Kogutów

         11:00 + Marianna i Eugeniusz Szałacha

         18:00   Dziękczynna z okazji 14r. urodzin Karola z prośbą o Boże błog. ,

                     dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek08 lipca 2024

                7:00

              18:00 + Janusz Dyjak i jego tatę

 

Wtorek09 lipca 2024

                7:00   Dziękczynna z racji 29 urodzin Bartosza z prośbą o Boże błog. ,

                          potrzebne łaski 

  18:00 W 11 rocz. urodzin Julii: dziękczynno - błagalna

 

Środa -  10 lipca2024

  7:00  Dziękczyno-błag. za dzieci, wnuki, prawnuki, całą rodzinę – prosi

           Zofia

18:00 + Wojciech Palonka (w rocz. śmierci ), zm. z r. Palonków:

              Czesława (k), Stanisław i Bogdan 

 

Czwartek- 11 lipca2024 

  7:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

         18:00  W intencji rodzeństwa i ich rodzin z prośbą o nawrócenie, o Boże

                      błog. oraz potrzebne łaski

 

Piątek – 12 lipca2024

  7:00   O zdrowie i opiekę Bożą nad Szymonem – prosi babcia

18:00 + Teresa Hawro

 

Sobota -  13 lipca 2024

  7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

XV Niedziela  Zwykła 14 lipca 2024

            8:30 + Zm. z r. Smyków: Eleonora, Leszek i Mieczysław; Suchowiczów:

                        Irena i Stefan

         11:00 Dziękczynno-błagalna w intencji syna Marcina: urodzinowa

         18:00  

 

 

 

 

 

Poniedziałek15 lipca 2024

                7:00 + Kazimiera, Bronisław Dziura (w rocz. śm.)

              18:00

 

Wtorek16 lipca 2024

                7:00   

  18:00

 

Środa -  17 lipca2024

  7:00

18:00 + Witold Głowacki (3r.)

 

Czwartek- 18 lipca2024 

  7:00  

         18:00  + Jan i Lucyna

 

Piątek – 19 lipca2024

  7:00

18:00 + Stanisław Stańko, Bronisława (k) i Stanisław Boczkowscy

 

Sobota -  20 lipca 2024

  7:00

18:00 + Tadeusz Podgórny (5r.)

 

XVI Niedziela  Zwykła 14 lipca 2024

            8:30 W 40 r. ślubu Małgorzaty i Wiesława: dziękcz.-błag. , o Boże błog.

                  dla nich i ich bliskich

         11:00

         18:00  + Zm. z r. Drozdowskich: Jan (12r.), Marianna i Maria (11r.),

                     Damian (10r.)

 

 INTENCJE MSZALNE

30.06-06.07.2024 r.        

 

XIII Niedziela  Zwykła 30 czerwca 2024

            8:00 + Danuta i Ryszard Krawczyk

         10:00    Dziękczynna w 13 r. święceń kapłańskich O. Roberta z prośbą o

              dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II

          10:00 + Maria Pyś (79r.), Janina Kapusta (38r.), zm. z r. Sawickich i

                     Zawrotniaków

          12:00   Dziękcz-błag. w intencji Anny i Łukasza w 10 r. ślubu z prośbą o

                      szczególne błog. dla Oscara i Marcela

         18:00   Dziękczynna w 45r. zawarcia związku małż. Jadwigi i Tadeusza z

             prośbą o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata

 

Poniedziałek01 lipca 2024

                7:00 + Jan Mlonek

              18:00 + Łukasz Włodarczyk (7r.), Tomasz Oziomek (4r.), Adrian

                           Oziomek (2r.), dusze czyśćcowe

 

Wtorek02 lipca 2024

                7:00   

  18:00 + Teresa Hawro (od rodziny Szykułów)

 

Środa -  03 lipca2024

  7:00 + Zofia, Władysław, Tomasz Makochon

18:00   Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00   Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. na dalsze lata dla Teresy w dzień urodzin

 

Czwartek- 04 lipca2024 

  7:00  

         18:00  Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 05 lipca2024

  7:00 + Sławomir Lisowski (30dz.)

18:00 + Teresa Hawro (od uczestników pogrzebu)

 

Sobota -  06 lipca 2024

  7:00 Intencja Różanie Rodziców za Dzieci

18:00 Intencja KŻR

 

XIV Niedziela  Zwykła 07 lipca 2024

            8:30 + Jan i Anna Wołos, zm. z r. Wołosów i Kogutów

         11:00 + Marianna i Eugeniusz Szałacha

         18:00   Dziękczynna z okazji 14r. urodzin Karola z prośbą o Boże błog. ,

                     dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

 

Poniedziałek08 lipca 2024

                7:00

              18:00 + Janusz Dyjak i jego tatę

 

Wtorek09 lipca 2024

                7:00   Dziękczynna z racji 29 urodzin Bartosza z prośbą o Boże błog. ,

                          potrzebne łaski 

  18:00 W 11 rocz. urodzin Julii: dziękczynno - błagalna

 

Środa -  10 lipca2024

  7:00

18:00 + Wojciech Palonka (w rocz. śmierci ), zm. z r. Palonków: Czesława (k), Stanisław i Bogdan 

 

Czwartek- 11 lipca2024 

  7:00  

         18:00  W intencji rodzeństwa i ich rodzin z prośbą o nawrócenie, o Boże

                      błog. oraz potrzebne łaski

 

Piątek – 12 lipca2024

  7:00

18:00 + Teresa Hawro

 

Sobota -  13 lipca 2024

  7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

XIV Niedziela  Zwykła 14 lipca 2024

            8:30 + Zm. z r. Smyków: Eleonora, Leszek i Mieczysław; Suchowiczów:

                        Irena i Stefan

         11:00 Dziękczynno-błagalna w intencji syna Marcina:urodzinowa

         18:00  

 

 INTENCJE MSZALNE

23-29.06.2024 r.        

 

XII Niedziela  Zwykła 23 czerwca 2024

            8:00 + Teofila Piłat (5r.)

            8:00 + Jan, Czesława Juszczak, Tomasz i Dariusz Dębski

         10:00 + Adam Konaszczuk- z okazji Dnia Ojca

          12:00   Z okazji imienin i urodzin z prośbą o Boże błog. , zdrowie, opiekę

                     Matki Bożej dla ks. Proboszcza

          12:00 Za Parafian

         18:00 + Andrzej Mazurek

 

Poniedziałek24 czerwca 2024

                7:00

              18:00 + Jan, Anna Wołos, zm. z r. Wołosów i Kogutów

 

Wtorek25 czerwca 2024

                7:00   

  18:00 + Teresa Hawro (od Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca)

  18:00 + Jan, Zenon (imieninowa)

 

Środa -  26 czerwca2024

  7:00 + Stanisława, Mieczysław, Waldemar Szajuk

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i dalszą opiekę dla rodziny

 

Czwartek- 27 czerwca2024 

  7:00  

         18:00  Dziękczynna w 2 r. powstania Prezydium Legionu Maryi i

                    złożenia przyrzeczeń przez legionistów z prośbą o dalszą opiekę

                    Matki Bożej i Boże błogosławieństwo

 

Piątek – 28 czerwca2024

  7:00

18:00 + Teresa Hawro (od rodziny Wronów)

18:00  + Władysław Juszczak(imieninowa i z okazji Dnia Ojca)

 

Uroczystość św. Piotra i Pawła Sobota -  29 czerwca 2024

  8:00 + Teresa Hawro (od uczestników pogrzebu)

10:00  W intencji ks. prob. Jana i ks. Krzysztofa z prośbą o Boże błog. i

           opiekę Matki Bożej

18:00 + Teresa Hawro (od rodziny z Krasnobrodu)

 

 

 

 

XIII Niedziela  Zwykła 30 czerwca 2024

            8:00 + Danuta i Ryszard Krawczyk

         10:00    Dziękczynna w 13 r. święceń kapłańskich O. Roberta z prośbą o

              dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II

          10:00 + Maria Pyś (79r.), Janina Kapusta (38r.), zm. z r. Sawickich i

                     Zawrotniaków

          12:00   Dziękcz-błag. w intencji Anny i Łukasza w 10 r. ślubu z prośbą o szczególne błog. dla Oscara i Marcela

         18:00   Dziękczynna w 45r. zawarcia związku małż. Jadwigi i Tadeusza z

             prośbą o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata

 

Poniedziałek01 lipca 2024

                7:00 + Jan Mlonek

              18:00 + Łukasz Włodarczyk (7r.), Tomasz Oziomek (4r.), Adrian

                           Oziomek (2r.), dusze czyśćcowe

 

Wtorek02 lipca 2024

                7:00   

  18:00 + Teresa Hawro (od rodziny Szykułów)

 

Środa -  03 lipca2024

  7:00 + Zofia, Władysław, Tomasz Makochon

18:00   Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00   Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. na dalsze lata dla Teresy w dzień urodzin

 

Czwartek- 04 lipca2024 

  7:00  

         18:00  Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 05 lipca2024

  7:00

18:00 + Teresa Hawro (od uczestników pogrzebu)

 

Sobota -  06 lipca 2024

  7:00 Intencja Różanie Rodziców za Dzieci

18:00 Intencja KŻR

 

XIV Niedziela  Zwykła 07 lipca 2024

            8:30 + Jan i Anna Wołos, zm. z r. Wołosów i Kogutów

         11:00 + Marianna i Eugeniusz Szałacha

         18:00   Dziękczynna z okazji 14r. urodzin Karola z prośbą o Boże błog. ,

                     dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

 INTENCJE MSZALNE

16-23.06.2024 r.        

 

XI Niedziela  Zwykła 16 czerwca 2024

            8:00 + Tadeusz Nizio (5r.)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00  Dziękczynna w 10 r. ślubu Katarzyny i Jana z prośbą o Boże błog.,

            opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

          18:00  O zdrowie dla Janiny

 

Poniedziałek 17 czerwca 2024

                7:00

              18:00 + Roman Pakuła (7r.)

 

Wtorek18 czerwca 2024

              7:00   

18:00 Dziękczynna w 35 r. urodzin, o Boże błog. dla niej i dla całej rodziny

18:00 + Teresa Hawro (od Dyrekcji i Pracowników ZSPiP w Kalinowicach)

 

Środa -  19 czerwca2024

  7:00

18:00 + Teresa Hawro (od rodziny Oszustów)

 

Czwartek- 20 czerwca2024 

  7:00  W 65 r. urodzin Janusza: dziękczynna

         18:00  + Stanisław Stańko

         18:00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla chrześniaków: Magdaleny,

                  Natalii, Anny, Ludwiki i Krzysztofa

 

Piątek – 21 czerwca2024

  7:00

  9:30  Msza św. na zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego

18:00   W 1 r. urodzin wnuczki Hani – o zdrowie, błog. Boże

 

Sobota -  22 czerwca 2024

  7:00

18:00  Z okazji 80 r. urodzin Janusza

18:00  Dziękczynno-błagalna w intencji wnuczki i wnuków z prośbą o bło. Boże i potrzebne łaski

 

 

 

 

 

XII Niedziela  Zwykła 23 czerwca 2024

            8:00 + Teofila Piłat (5r.)

            8:00 + Jan, Czesława Juszczak, Tomasz i Dariusz Dębski

         10:00 + Adam Konaszczuk- z okazji Dnia Ojca

          12:00   Z okazji imienin i urodzin z prośbą o Boże błog. , zdrowie, opiekę

                     Matki Bożej dla ks. Proboszcza

          12:00 Za Parafian

         18:00 + Andrzej Mazurek

 

Poniedziałek 24 czerwca 2024

                7:00

              18:00 + Jan, Anna Wołos, zm. z r. Wołosów i Kogutów

 

Wtorek25 czerwca 2024

                7:00   

  18:00 + Teresa Hawro (od Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca)

  18:00 + Jan, Zenon (imieninowa)

 

Środa -  26 czerwca2024

  7:00

18:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże i dalszą opiekę dla rodziny

18:00 + Stanisława, Mieczysław, Waldemar Szajuk

 

Czwartek- 27 czerwca2024 

  7:00  

         18:00  Dziękczynna w 2 r. powstania Prezydium Legionu Maryi i

                    złożenia przyrzeczeń przez legionistów z prośbą o dalszą opiekę

                    Matki Bożej i Boże błogosławieństwo

 

Piątek – 28 czerwca2024

  7:00

18:00 + Teresa Hawro (od rodziny Wronów)

18:00  + Władysław Juszczak(imieninowa i z okazji Dnia Ojca)

 

Uroczystość św. Piotra i Pawła Sobota -  29 czerwca 2024

  8:00 + Teresa Hawro (od uczestników pogrzebu)

10:00  W intencji ks. prob. Jana i ks. Krzysztofa z prośbą o Boże błog. i

           opiekę Matki Bożej

18:00 + Teresa Hawro (od rodziny z Krasnobrodu)

 

XIII Niedziela  Zwykła 23 czerwca 2024

            8:00 + Danuta i Ryszard Krawczyk

         10:00    Dziękczynna w 13 r. święceń kapłańskich O. Roberta z prośbą o

              dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i św. Jana Pawła II

          10:00 + Maria Pyś (79r.), Janina Kapusta (38r.), zm. z r. Sawickich i

                     Zawrotniaków

          12:00   Dziękcz-błag. w intencji Anny i Łukasza w 10 r. ślubu z prośbą o szczególne błog. dla Oscara i Marcela

         18:00   Dziękczynna w 45r. zawarcia związku małż. Jadwigi i Tadeusza z

             prośbą o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski na dalsze lata

 

 INTENCJE MSZALNE

09-16.06.2024 r.        

 

X Niedziela  Zwykła 09 czerwca 2024

            8:00 + Zm. z r. Turczynów: Jadwiga, Józef, Andrzej, Adam; z r.

                        Kapciaków: Wanda, Bogdan, Krzysztof

          10:00 + Danuta Kozłowska (12r.), Antoni i Katarzyna Skóra

          10:00 + Ryszard Dragan (12r.), zm. z r. Draganów, Sieczków,

                       Leszczuków, Urbanków

          12:00 + Stanisławę Wilkiewicz (1r.), zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów,

                      Lucynę Wiśniewską i Marię Kuniec

         12:00 Ku czci zjednoczonych w miłości Serc Jezusa i Maryi z prośbą o

                     błogosławieństwo serc dla wiernego ludu Bożego

          18:00 + Marian Serafin (12r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

 

Poniedziałek 10 czerwca 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

              18:00

 

Wtorek11 czerwca 2024

                7:00   

  18:00 + Przemysław Rakszawski (od Dyrekcji i Pracowników ZSPi P w Kalinowicach

 

Środa -  12 czerwca2024

  7:00

18:00 + Kazimierz, Władysławę (k), Jan, Aniela, Józef, Janusz, Lucyna Babickich, Krzysztof Babicki, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek- 13 czerwca2024 

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

         18:00  W intencjach Matki Bożej Fatimskiej, o wstawiennictwo Maryi, o

                    łaskę nieba dla śp. Antoniego Wijas we wspomnienie imieninowe

         18:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek – 14 czerwca2024

  7:00

18:00

 

Sobota -  15 czerwca 2024

  7:00

18:00  W intencji Moniki i Tomasza w 7 r. ślubu, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla nich i ich syna Jakuba

 

 

 

XI Niedziela  Zwykła 16 czerwca 2024

            8:00 + Tadeusz Nizio (5r.)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00  Dziękczynna w 10 r. ślubu Katarzyny i Jana z prośbą o Boże błog.,

            opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

          18:00 Za Parafian

 

Poniedziałek 17 czerwca 2024

                7:00

              18:00

 

Wtorek18 czerwca 2024

                7:00   

  18:00 Dziękczynna w 35 r. urodzin, o Boże błog. dla niej i dla całej rodziny

 

Środa -  19 czerwca2024

  7:00

18:00

 

Czwartek- 20 czerwca2024 

  7:00  W 65 r. urodzin Janusza: dziękczynna

         18:00  + Stanisław Stańko

 

Piątek – 21 czerwca2024

  7:00

18:00   W 1 r. urodzin wnuczki Hani – o zdrowie, błog. Boże

 

Sobota -  22 czerwca 2024

  7:00

18:00  Zokazji 80 r. urodzin Janusza

 

XII Niedziela  Zwykła 23 czerwca 2024

            8:00 + Teofila Piłat (5r.)

            8:00 + Jan, Czesława Juszczak, Tomasz i Dariusz Dębski

         10:00 + Adam Konaszczuk- z okazji Dnia Ojca

          12:00   Z okazji imienin i urodzin z prośbą o Boże błog. , zdrowie, opiekę

                     Matki Bożej dla ks. Proboszcza

          12:00 Za Parafian

         18:00 + Andrzej Mazurek

 

 INTENCJE MSZALNE

02-09.06.2024 r.        

 

IX Niedziela  Zwykła 02 czerwca 2024

            8:00 + Krystyna Paska (rocz. śm.)

          10:00  O pomyślność w załatwieniu spraw związanych z pracą dla syna

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Szykułów)

 

Poniedziałek03 czerwca 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, zm. rodziców chrzestnych

                       Stanisławę, Tadeusza

              18:00 + Leszek Korniewski (4r.)- intencja imieninowa

 

Wtorek04 czerwca 2024

                7:00   

  18:00 O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka

 

Środa -  05 czerwca2024

  7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00 + Andrzej Łukaszczuk (3r.), Tadeusz, Jan, Aniela, Apolonia Łukaszczuk

18:00   Ku czci św. Józefa

 

Czwartek- 06 czerwca2024 

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące a szczególnie za Emilię i Jana

 Niemczuk

         18:00  Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00  Dziękczynna z racji 15 r. święceń ks. Krzysztofa z prośbą o Boże

             błog. , opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego (of. Rodzice i Bracia)

 

Piątek – 07 czerwca2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące w intencjach Matki Bożej

18:00 + Za dusze czyśćcowe

 

Sobota -  08 czerwca 2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, zm. z r. Kapciaków, za dusze

zapomniane przez rodziny

18:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00  W intencji Bożeny i Janusza w 60 r. urodzin

 

X Niedziela  Zwykła 09 czerwca 2024

            8:00 + Zm. z r. Turczynów: Jadwiga, Józef, Andrzej, Adam; z r.

                        Kapciaków: Wanda, Bogdan, Krzysztof

          10:00 + Danuta Kozłowska (12r.), Antoni i Katarzyna Skóra

          10:00 + Ryszard Dragan (12r.), zm. z r. Draganów, Sieczków,

                       Leszczuków, Urbanków

          12:00 + Stanisławę Wilkiewicz (1r.), zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów,

                      Lucynę Wiśniewską i Marię Kuniec

         12:00 Ku czci zjednoczonych w miłości Serc Jezusa i Maryi z prośbą o

                     błogosławieństwo serc dla wiernego ludu Bożego

          18:00 + Marian Serafin (12r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

Poniedziałek10 czerwca 2024

                7:00

              18:00

 

Wtorek11 czerwca 2024

                7:00   

  18:00

 

Środa -  12 czerwca2024

  7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00 + Kazimierz, Władysławę (k), Jan, Aniela, Józef, Janusz, Lucyna Babickich, Krzysztof Babicki, dusze w czyśćcu cierpiące

 

Czwartek- 13 czerwca2024 

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

         18:00  W intencjach Matki Bożej Fatimskiej, o wstawiennictwo Maryi, o

                    łaskę nieba dla śp. Antoniego Wijas we wspomnienie imieninowe

         18:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek – 14 czerwca2024

  7:00

18:00

 

Sobota -  15 czerwca 2024

  7:00

18:00  W intencji Moniki i Tomasza w 7 r. ślubu, o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla nich i ich syna Jakuba

X Niedziela  Zwykła 16 czerwca 2024

            8:00 + Tadeusz Nizio (5r.)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00  Dziękczynna w 10 r. ślubu Katarzyny i Jana z prośbą o Boże błog.,

            opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

          18:00 Za Parafian

 

 INTENCJE MSZALNE

26.05-01.06.2024 r.        

 

VIII Niedziela  Wielkanocna -Najświętszej Trójcy 26 maja 2024

            8:00 + Antoni Chwedyk, Tomasz, Dariusz Dębski

            8:00 + Henryk Mądroń (24r.), Irena i Tadeusz Mądroń

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.)    

          10:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, rodziców z obu stron 

          12:00   Za Parafian ( w intencji mam w dniu ich święta)

          18:00 + Wincenty Wojtas, Janina, Jadwiga

 

Poniedziałek27 maja 2024

                7:00 + Tadeusz Kudełko(1r.)

               7:00 + Helena Wijas – o miłość Bożą i łaskę nieba

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek28 maja 2024

                7:00 + Za dusze czyśćcowe 

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Henryk Oszust (od Przyjaciół Oblubieńca)

 

Środa -  29 maja2024

  7:00 + Aniela Tucka (45r.), zm. z r. Tuckich, Bartników

18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Bamburskich)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Uroczystość Bożego Ciała -Czwartek- 30 maja2024 

  8:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

10:00   Komunia Rocznicowa

         10:00 + Jan Bamburski

         18:00 Dziękcz.-błag. za opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny Zofii

 

Piątek – 31 maja2024

  7:00

18:00  O nawiedzenie NMP dla śp. Anieli Ożga i Anieli Juszczak we

wspomnienie imieninowe

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące a szczególnie za zmarłych

rodziców Helenę i Antoniego

 

Sobota -  01 czerwca 2024

  7:00 + Jan Mlonek

18:00  Intencja KŻR

18:00  Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 

 

IX Niedziela  Zwykła 02 czerwca 2024

            8:00 + Krystyna Paska (rocz. śm.)

          10:00 + Henryk Oszust (od rodz. Szykułów)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00   Za Parafian

          18:00 +

 

Poniedziałek03 czerwca 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, zm. rodziców chrzestnych

                       Stanisławę, Tadeusza

              18:00 + Leszek Korniewski (4r.)- intencja imieninowa

 

Wtorek04 czerwca 2024

                7:00   

  18:00

 

Środa -  05 czerwca2024

  7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00 + Andrzej Łukaszczuk (3r.), Tadeusz, Jan, Aniela, Apolonia Łukaszczuk

18:00   Ku czci św. Józefa

 

Czwartek- 06 czerwca2024 

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące a szczególnie za Emilię i Jana

 Niemczuk

         10:00  Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00  Dziękczynna z racji 15 r. święceń ks. Krzysztofa z prośbą o Boże

             błog. , opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego (of. Rodzice i Bracia)

 

Piątek – 07 czerwca2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące w intencjach Matki Bożej

18:00 + Za dusze czyśćcowe

 

Sobota -  08 czerwca 2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, zm. z r. Kapciaków, za dusze

zapomniane przez rodziny

18:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00  W intencji Bożeny i Janusza w 60 r. urodzin

 

X Niedziela  Zwykła 09 czerwca 2024

            8:00 + Zm. z r. Turczynów: Jadwiga, Józef, Andrzej, Adam; z r.

                        Kapciaków: Wanda, Bogdan, Krzysztof

          10:00 + Danuta Kozłowska (12r.), Antoni i Katarzyna Skóra

          10:00 + Ryszard Dragan (12r.), zm. z r. Draganów, Sieczków,

                       Leszczuków, Urbanków

          12:00 + Stanisławę Wilkiewicz (1r.), zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów,

                      Lucynę Wiśniewską i Marię Kuniec

         12:00 Ku czci zjednoczonych w miłości Serc Jezusa i Maryi z prośbą o

                     błogosławieństwo serc dla wiernego ludu bożego

          18:00 + Marian Serafin (12r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

INTENCJE MSZALNE

19-25.05.2024 r.        

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2024

            8:00  Ku czci Ducha Świętego , o Jego światło w wypełnianiu woli

                     Bożej dla wszystkich ludzi dobrej woli

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   I Komunia św. (W intencji dzieci, rodziców i rodzin)

          12:00 + Alina Litwin (10r.)

          12:00  O dary Ducha Świętego i nawrócenie na drogę wiary dla Dominika

          18:00 + Helena, Piotr, Jan Ryń

 

NMP Matki Kościoła -Poniedziałek 20 maja 2024

                8:00 + Dariusz i Tomasz Dębscy

             10:00

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek21 maja 2024

                7:00

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

  18:00   O łaskę zdrowia i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny

 

Środa -  22 maja2024

  7:00 +Ryszard Kozłowski (3r.), zm. z r. Kozłowskich i dusze czyśćcowe

18:00 + Szczepan Rak (w rocz. śm.), Zofia, Katarzyna Rak

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 23 maja2024 

  7:00

         18:00 + Stanisław Stańko

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 24 maja2024

  7:00

18:00 + Bartłomiej Gajewski

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  25 maja 2024

  7:00  O zdrowie dla Marianny Jastrzębskiej

18:00 + Regina i Mieczysław Tomiccy, Eugenia i Metody Mielniczuk

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

VIII Niedziela  Wielkanocna -Najświętszej Trójcy 26 maja 2024

            8:00 + Antoni Chwedyk, Tomasz, Dariusz Dębski

            8:00 + Henryk Mądroń (24r.), Irena i Tadeusz Mądroń

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.)    

          10:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, rodziców z obu stron 

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Wincenty Wojtas, Janina, Jadwiga

 

Poniedziałek27 maja 2024

                7:00 + Tadeusz Kudełko(1r.)

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek28 maja 2024

                7:00   

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Henryk Oszust (od Przyjaciół Oblubieńca)

 

Środa -  29 maja2024

  7:00 + Aniela Tucka (45r.), zm. z r. Tuckich, Bartników

18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Bamburskich)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Uroczystość Bożego Ciała -Czwartek- 30 maja2024 

  8:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

10:00   Komunia Rocznicowa

         10:00 + Jan Bamburski

         18:00 Dziękcz.-błag. za opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny Zofii

 

Piątek – 31 maja2024

  7:00

18:00  O nawiedzenie NMP dla śp. Anieli Ożga i Anieli Juszczak we

wspomnienie imieninowe

 

Sobota -  01 czerwca 2024

  7:00 + Jan Mlonek

18:00  Intencja KŻR

18:00  Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

IX Niedziela  Zwykła 02 czerwca 2024

            8:00 + Krystyna Paska (rocz. śm.)

          10:00 + Henryk Oszust (od rodz. Szykułów)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00   Za Parafian

          18:00 +

 

Poniedziałek03 czerwca 2024

                7:00

              18:00 + Leszek Korniewski (4r.)- intencja imieninowa

 

Wtorek04 czerwca 2024

                7:00   

  18:00

 

Środa -  05 czerwca2024

  7:00

18:00 + Andrzej Łukaszczuk (3r.), Tadeusz, Jan, Aniela, Apolonia Łukaszczuk

18:00   Ku czci św. Józefa

 

Czwartek- 06 czerwca2024 

  7:00

         10:00  Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00  Dziękczynna z racji 15 r. święceń ks. Krzysztofa z prośbą o Boże

             błog. , opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego (of. Rodzice i Bracia)

 

Piątek – 07 czerwca2024

  7:00

18:00 + Za dusze czyśćcowe

 

Sobota -  08 czerwca 2024

  7:00 + Jan Mlonek

18:00  + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00  W intencji Bożeny i Janusza w 60 r. urodzin

 

X Niedziela  Zwykła 09 czerwca 2024

            8:00 + Zm. z r. Turczynów: Jadwiga, Józef, Andrzej, Adam; z r.

                        Kapciaków: Wanda, Bogdan, Krzysztof

          10:00 + Danuta Kozłowska (12r.), Antoni i Katarzyna Skóra

          10:00 + Ryszard Dragan (12r.), zm. z r. Draganów, Sieczków,

                       Leszczuków, Urbanków

          12:00 + Stanisławę Wilkiewicz (1r.), zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów,

                      Lucynę Wiśniewską i Marię Kuniec

         12:00 Ku czci zjednoczonych w miłości Serc Jezusa i Maryi z prośbą o

                     błogosławieństwo serc dla wiernego ludu bożego

          18:00 + Marian Serafin (12r.), zm. z r. Serafinów i Gwiazdowskich

 

 INTENCJE MSZALNE

12-18.05.2024 r.        

 

VI Niedziela  Wielkanocna 12 maja 2024

            8:00 + Karol Szatała, Feliksa (k) Szatała, Tomasz Czerniak, Genowefa

                  Czerniak

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Sebastiana z racji urodzin

          12:00   W intencji całej rodziny, Michała, Bartłomieja

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Czesław Sacharczuk (od rodziny Szykułów)

 

Poniedziałek13 maja 2024

                7:00  Z racji urodzin Marty z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki

                          Bożej Fatimskiej

               7:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 W int. Marty – urodzinowa o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

             18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej, o pokój na świecie , w

       Polsce, w rodzinach i w sercach Dzieci Bożych aby nastało Boże Królestwo

 

Wtorek14 maja 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Adam Salamon (13r.)

 

Środa -  15 maja2024

  7:00 + Zofia i Franciszek Kowalczuk w rocz. śm., zm. z r. Kychów i

             Dziurów

18:00 + Zofia Górniak (imieninowa)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 16 maja2024 

  7:00 + Feliks Żuk, Stanisławę (k), Edward Ulanowski

         18:00 + Jan Juśko (24r.)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 17 maja2024

  7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

         + Adam Konaszczuk (greg.)

            O zdrowie dla Marty, o dobry wynik rezonansu z prośbą by nie

            była potrzebna operacja

Sobota -  18 maja 2024

  7:00

18:00 + Andrzej i Zofia Namroży

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2024

            8:00  Ku czci Ducha Świętego , o Jego światło w wypełnianiu woli

                     Bożej dla wszystkich ludzi dobrej woli

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   I Komunia św. (W intencji dzieci, rodziców i rodzin)

          12:00 + Alina Litwin (10r.)

          12:00  O dary Ducha Świętego i nawrócenie na drogę wiary dla Dominika

          18:00 + Helena, Piotr, Jan Ryń

 

NMP Matki Kościoła -Poniedziałek 20 maja 2024

                8:00 + Dariusz i Tomasz Dębscy

             10:00

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek21 maja 2024

                7:00

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Środa -  22 maja2024

  7:00 +Ryszard Kozłowski (3r.), zm. z r. Kozłowskich i dusze czyśćcowe

18:00 + Szczepan Rak (w rocz. śm.), Katarzyna Rak

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 23 maja2024 

  7:00

         18:00 + Stanisław Stańko

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 24 maja2024

  7:00

18:00 + Bartłomiej Gajewski

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  25 maja 2024

  7:00  O zdrowie dla Marianny Jastrzębskiej

18:00 + Regina i Mieczysław Tomiccy, Eugenia i Metody Mielniczuk

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

VIII Niedziela  Wielkanocna -Najświętszej Trójcy 26 maja 2024

            8:00 + Antoni Chwedyk

            8:00 + Henryk Mądroń (24r.), Irena i Tadeusz Mądroń

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.)    

          10:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, rodziców z obu stron 

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Wincenty Wojtas, Janina, Jadwiga

 

Poniedziałek27 maja 2024

                7:00 + Tadeusz Kudełko

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek28 maja 2024

                7:00   

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Henryk Oszust (od Przyjaciół Oblubieńca)

 

Środa -  29 maja2024

  7:00 + Aniela Tucka (45r.), zm. z r. Tuckich, Bartników

18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Bamburskich)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Uroczystość Bożego Ciała -Czwartek- 30 maja2024 

  8:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

10:00   Komunia Rocznicowa

         10:00 + Jan Bamburski

         18:00 Dziękcz.-błag. za opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny Zofii

 

Piątek – 31 maja2024

  7:00

18:00  O nawiedzenie NMP dla śp. Anieli Ożga i Anieli Juszczak we

wspomnienie imieninowe

 

Sobota -  01 czerwca 2024

  7:00 + Jan Mlonek

18:00  Intencja KŻR

18:00  Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

IX Niedziela  Zwykła 02 czerwca 2024

            8:00 + Krystyna Paska (rocz. śm.)

          10:00 + Henryk Oszust (od rodz. Szykułów)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          12:00   Za Parafian

          18:00 +

 

INTENCJE MSZALNE

05-11.05.2024 r.        

 

VI Niedziela  Wielkanocna 05 maja 2024

            8:00 +Władysława Skrzyńska, Władysław Skrzyński, Tadeusz Skrzyński

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00 + Franciszek Perdun (18r.), zm. z r. Stachurów i Perdunów

          12:00 + Patryk Pyś (12r.), wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

12:00   W int. mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól,

 ogrodów  i posesji

          18:00 + Henryk Oszust (od r. Stroczyńskich)

 

Poniedziałek06 maja 2024

                7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za kapłanów przez

                         miłosierdzie Boże

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek07 maja 2024

                7:00   O powrót do zdrowia i szczęśliwą operację

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Marian Kaszuba (2r.)

 

Środa -  08 maja2024

  7:00

18:00 + Stanisław i Katarzyna, Stanisław i Stefania Grzybów

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 09 maja2024 

  7:00

         18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Łygasów)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 10 maja2024

  7:00

18:00 + Łukasz Włodarczyk (w dniu 37 r. urodzin)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  11 maja 2024

  7:00 + Janina Błaszczak, Józef Rączka

18:00   W 2 r. urodzin Oliwii , o Boże błog. , opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski 

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

 

 

 

VI Niedziela  Wielkanocna 12 maja 2024

            8:00 + Karol Szatała, Feliksa (k) Szatała, Tomasz Czerniak, Genowefa

                  Czerniak

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Sebastiana z racji urodzin

          12:00   W intencji całej rodziny, Michała, Bartłomieja

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Czesław Sacharczuk (od rodziny Szykułów)

 

Poniedziałek13 maja 2024

                7:00  Z racji urodzin Marty z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki

                          Bożej Fatimskiej

               7:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 W int. Marty – urodzinowa o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

             18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Wtorek14 maja 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Adam Salamon (13r.)

 

Środa -  15 maja2024

  7:00 + Zofia i Franciszek Kowalczuk w rocz. śm., zm. z r. Kychów i

             Dziurów

18:00 + Zofia Górniak (imieninowa)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 16 maja2024 

  7:00 + Feliks Żuk, Stanisława (k), Edward Ulanowski

         18:00 + Jan Juśko (24r.)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 17 maja2024

  7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  18 maja 2024

  7:00

18:00 + Andrzej i Zofia Namroży

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2024

            8:00 + Dariusz i Tomasz Dębscy

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   I Komunia św. (W intencji dzieci, rodziców i rodzin)

          12:00 + Alina Litwin (10r.)

          12:00  O dary Ducha Świętego i nawrócenie na drogę wiary dla Dominika

          18:00 + Helena, Piotr, Jan Ryń

 

NMP Matki Kościoła -Poniedziałek 20 maja 2024

                8:00

             10:00

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek21 maja 2024

                7:00

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Środa -  22 maja2024

  7:00 +Ryszard Kozłowski (3r.), zm. z r. Kozłowskich i dusze czyśćcowe

18:00 + Szczepan Rak (w rocz. śm.), Katarzyna Rak

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 23 maja2024 

  7:00

         18:00 + Stanisław Stańko

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 24 maja2024

  7:00

18:00 + Bartłomiej Gajewski

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  25 maja 2024

  7:00  O zdrowie dla Marianny Jastrzębskiej

18:00 + Regina i Mieczysław Tomiccy, Eugenia i Metody Mielniczuk

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

VIII Niedziela  Wielkanocna -Najświętszej Trójcy 26 maja 2024

            8:00 + Antoni Chwedyk

            8:00 + Henryk Mądroń (24r.), Irena i Tadeusz Mądroń

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.)    

          10:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, rodziców z obu stron 

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Wincenty Wotas, Janina, Jadwiga

 

 INTENCJE MSZALNE

28.04-04.05.2024 r.        

 

 V Niedziela  Wielkanocna 28 kwiecień 2024

            8:00 + Ewa Rzeżawska (od dzieci i męża)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          10:00   Dzięk- błag. w intencji Magdaleny i Marka w 10 r. ślubu z prośbą

            o szczególne błog. dla Neli i Igi

          12:00 + Zofia i Janusz Bochenko

          12:00   Dziękczynna w 40 r. ślubu Urszuli i Józefa i z racji ich urodzin o

                Boże błog. i potrzebne łaski

          18:00 + Mieczysław Turkiewicz (8r), Wanda, Stanisław, Ryszard

         18:00    W intencji mieszkańców Łabuńki II i Jatutowa z okazji

                   poświęcenia pól, ogrodów i posesji

 

Poniedziałek29 kwiecień 2024

                7:00

              18:00 + Jan Mlonek (od Edwarda Rzerzawskiego)

Wtorek - 30 kwiecień 2024

                7:00

  18:00 + Stanisława Waszczuk (od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca)

              18:00 + Jan Mlonek (od koleżanki siostry zmarłego)

Środa -  01 maja2024

  7:00

18:00  W 25 r. ślubu Anny i Eugeniusza: dziękcz.-błag.

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

Czwartek- 02 maja2024 

  7:00 + Jerzy, Janina i Mieczysław Łasocha

         18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00   + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Uroczystość NMP Królowej Polski: Piątek – 03 maja2024

  8:00   O dary Ducha Świętego dla Karoliny na czas egzaminów

            Maturalnych

  8:00 + Halina, Krystyna i Jadwiga z r. Górskich

10:00  W int. mieszkańców Kalinowic z okazji poświęcenia pól, ogrodów

  i posesji

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  04 maja 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

16:00   Msza św. ślubna

18:00    Intencja KŻR

18:00    Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

18:00 + Mieczysław Grabowski (30dz.)

 

VI Niedziela  Wielkanocna 05 maja 2024

            8:00 +Władysława Skrzyńska, Władysław Skrzyński, Tadeusz Skrzyński

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00 + Franciszek Perdun (18r.), zm. z r. Stachurów i Perdunów

          12:00 + Patryk Pyś (12r.), wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

12:00   W int. mieszkańców Wólki Panieńskiej z okazji poświęcenia pól,

 ogrodów  i posesji

          18:00 + Henryk Oszust (od r. Stroczyńskich)

 

Poniedziałek06 maja 2024

                7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za kapłanów przez

                         miłosierdzie Boże

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek07 maja 2024

                7:00

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Marian Kaszuba (2r.)

 

Środa -  08 maja2024

  7:00

18:00 + Stanisław i Katarzyna, Stanisław i Stefania Grzybów

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 09 maja2024 

  7:00

         18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Łygasów)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 10 maja2024

  7:00

18:00 + Łukasz Włodarczyk (w dniu 37 r. urodzin)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  11 maja 2024

  7:00

18:00   W 2 r. urodzin Oliwii , o Boże błog. , opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski 

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

VI Niedziela  Wielkanocna 12 maja 2024

            8:00 + Karol Szatała, Feliksa (k) Szatała, Tomasz Czerniak, Genowefa

                  Czerniak

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Sebastiana z racji urodzin

          12:00   W intencji całej rodziny, Michała, Bartłomieja

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Czesław Sacharczuk (od rodziny Szykułów)

 

Poniedziałek13 maja 2024

                7:00  Z racji urodzin Marty z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki

                          Bożej Fatimskiej

               7:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 W int. Marty – urodzinowa o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek14 maja 2024

                7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Adam Salamon (13r.)

 

Środa -  15 maja2024

  7:00 + Zofia i Franciszek Kowalczuk w rocz. śm., zm. z r. Kychów i

             Dziurów

18:00 + Zofia Górnik (imieninowa)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 16 maja2024 

  7:00 + Feliks Żuk, Stanisława (k), Edward Ulanowski

         18:00 + Jan Juśko (24r.)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 17 maja2024

  7:00

18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  18 maja 2024

  7:00

18:00 + Andrzej i Zofia Namroży

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego 19 maja 2024

            8:00 + Dariusz i Tomasz Dębscy

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   I Komunia św. (W intencji dzieci, rodziców i rodzin)

          12:00 + Alina Litwin (10r.)

          12:00  O dary Ducha Świętego i nawrócenie na drogę wiary dla Dominika

          18:00 + Helena, Piotr, Jan Ryń

 

 INTENCJE MSZALNE

21-27.04.2024 r.        

 

 IV Niedziela  Wielkanocna 21 kwiecień 2024

            8:00 + Jadwiga i Stanisław Marcola

          10:00 + Mateusz Lichota (urodzinowa)   

          10:00   Za Parafian

          12:00 + Janina Momot (5r.), Jana, zm. z r. Momotów i Woźniaków

          12:00 + Adam i Helena Dudek

          18:00 + Irena i Eugeniusz Kuniec, Ksenia i Antoni Wójciga

 

Poniedziałek22 kwiecień 2024

                7:00 + Za dusze czyściowe

  18:00 + Janina Łygas (3r.)

 

Wtorek - 23 kwiecień 2024

                7:00   W 30 r. małżeństwa Urszuli i Krzysztofa: dziękcz. -błag.

              18:00 + Henryk Oszust (od rodziny Panasiewiczów)

             18:00 + Lucjan Koman (29rśm.), zm. z r. Komanów

 

Środa -  24 kwiecień2024

  7:00  

18:00  W 7r. urodzin Jasia i w 4 r. urodzin Natalii- o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny

18:00  Dziękczynna w 3 urodziny Klary z prośbą o dalsze łaski dla niej i rodziców

 

Czwartek- 25 kwiecień2024 

  7:00

          18:00  O dary Ducha Świętego dla Filipa i jego znajomych na czas matur

18:00 + Marek Kołaszewski

 

Piątek - 26 kwiecień2024

  7:00

          18:00 + Tadeusz (8r.), Anna Lupa

         18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Kołaszewskich)

Sobota -  27 kwiecień 2024

  7:00 + Ks. Stanisław Sieczka (5r.)

  7:00  Dziękczynna w 30 r. ślubu Doroty i Józefa

18:00  W 60 r. ślubu Bogumiła (k) i Gustaw Majkutewiczowie: dziękczynno-błag. z prośbą o dalszą opiekę

18:00 W 22 r. ślubu Beaty i Bogdana: dziękczynno-błag.

18:00 W 6 r. urodzin dla Marceliny: o Boże błog., potrzebne dary Ducha Świętego

 

 V Niedziela  Wielkanocna 28 kwiecień 2024

            8:00 + Ewa Rzeżawska (od dzieci i męża)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          10:00   Dzięk- błag. w intencji Magdaleny i Marka w 10 r. ślubu z prośbą

            o szczególne błog. dla Neli i Igi

          12:00 + Zofia i Janusz Bochenko

          12:00   Dziękczynna w 40 r. ślubu Urszuli i Józefa i z racji ich urodzin o

                Boże błog. i potrzebne łaski

          18:00 + Mieczysław Turkiewicz (8r), Wanda, Stanisław, Ryszard

 

Poniedziałek29 kwiecień 2024

                7:00

              18:00 + Jan Mlonek (od Edwarda Rzerzawskiego)

 

Wtorek - 30 kwiecień 2024

                7:00

  18:00 + Stanisława Waszczuk (od Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca)

              18:00 + Jan Mlonek (od koleżanki siostry zmarłego)

 

Środa -  01 maja2024

  7:00

18:00  W 25 r. ślubu Anny i Eugeniusza: dziękcz.-błag.

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 02 maja2024 

  7:00 + Jerzy, Janina i Mieczysław Łasocha

         18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00   + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Uroczystość NMP Królowej Polski: Piątek – 03 maja2024

  8:00   O dary Ducha Świętego dla Karoliny na czas egzaminów

            Maturalnych

  8:00 + Halina, Krystyna i Jadwiga z r. Górskich

10:00  

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  04 maja 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

16:00   Msza św. ślubna

18:00    Intencja KŻR

18:00    Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

VI Niedziela  Wielkanocna 05 maja 2024

            8:00 +Władysława Skrzyńska, Władysław Skrzyński, Tadeusz Skrzyński

          10:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00 + Franciszek Perdun (18r.), zm. z r. Stachurów i Perdunów

          12:00 + Patryk Pyś (12r.), wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Henryk Oszust (od r.Stroczyńskich)

 

Poniedziałek06 maja 2024

                7:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie za kapłanów przez

                         miłosierdzie Boże

              18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Wtorek07 maja 2024

                7:00

  18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

              18:00 + Marian Kaszuba (2r.)

 

Środa -  08 maja2024

  7:00

18:00 + Stanisław i Katarzyna, Stanisław i Stefania Grzybów

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Czwartek- 09 maja2024 

  7:00

         18:00 + Henryk Oszust (od rodz. Łygasów)

         18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Piątek – 10 maja2024

  7:00

18:00 + Łukasz Włodarczyk (w dniu 37 r. urodzin)

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)

 

Sobota -  11 maja 2024

  7:00

18:00   W 2 r. urodzin Oliwii  

18:00 + Adam Konaszczuk (greg.)  

 

VI Niedziela  Wielkanocna 12 maja 2024

            8:00 + Karol Szatała, Feliksa (k) Szatała, Tomasz Czerniak, Genowefa

                  Czerniak

            8:00 + Adam Konaszczuk (greg.) 

          10:00   O Boże błog., opiekę Matki Bożej dla Sebastiana z racji urodzin

          12:00   W intencji całej rodziny, Michała, Bartłomieja

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Czesław Sacharczuk (od rodziny Szykułów)

 

 

 INTENCJE MSZALNE

14-20.04.2024 r.        

 

 III Niedziela  Wielkanocna 14 kwiecień 2024

            8:00 + Mieczysław Łysakowski (14r.), zm. z r. Łysakowskich, dusze

                        czyśćcowe

          10:00   Dziękcz. -błag. w intencji córki Magdaleny- urodzinowa

          10:00 + Henryk Wilkiewicz (19r.),  zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów

          12:00 + Antoni i Leokadia Oleszczuk

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Janina Wojtas, Wincenty, Jadwiga

 

Poniedziałek15 kwiecień 2024

                7:00 + Jerzy Krupa, zm. z r. Krupa

  18:00 + Mirosław Nowak

              18:00 + Jan Mlonek (od chrześnicy Agnieszki z rodziną)

 

Wtorek - 16 kwiecień 2024

                7:00 + Helena Weremczuk (20r.)

  18:00  Intencja Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca ( W intencji ks. Adama)

              18:00 + Jan Mlonek (od Jerzego Kwarcianego z rodziną)

 

Środa -  17 kwiecień2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie z rodziny Anny i

             Ryszarda Ożga

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Churzępa)

18:00 + Henryk Oszust

 

Czwartek- 18 kwiecień2024 

  7:00 + Jan Kapciak (8r.), rodziców z obojga stron

         18:00 + Jan Mlonek (od rodziny Namrożych) 

         18:00 + Henryk Oszust (od rodziny Wronów)

 

Piątek - 19 kwiecień2024

  7:00 Dziękczynna za uratowanie zdrowia i życia

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Machometów)

18:00 + Henryk Oszust (od rodziny Koman)

 

Sobota -  20 kwiecień 2024

  7:00

18:00 + Kazimiera (k) Kudyk (2r.)

18:00 + Katarzyna (8r.), zm. z r. Kowalskich

 

 

 

 

 IV Niedziela  Wielkanocna 21 kwiecień 2024

            8:00 + Jadwiga i Stanisław Marcola

          10:00 + Mateusz Lichota (urodzinowa)   

          10:00   Za Parafian

          12:00 + Janina Momot (5r.), Jana, zm. z r. Momotów i Woźniaków

          12:00 + Adam i Helena Dudek

          18:00 + Irena i Eugeniusz Kuniec, Ksenia i Antoni Wójciga

 

Poniedziałek22 kwiecień 2024

                7:00 + Za dusze czyściowe

  18:00 + Janina Łygas (3r.)

 

Wtorek - 23 kwiecień 2024

                7:00

              18:00 + Henryk Oszust (od rodziny Panasiewiczów)

             18:00 + Lucjan Koman (29rśm.), zm. z r. Komanów

 

Środa -  24 kwiecień2024

  7:00  

18:00  W 7r. urodzin Jasia i w 4 r. urodzin Natalii- o Boże błog., opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny

18:00  Dziękczynna w 3 urodziny Klary z prośbą o dalsze łaski dla niej i rodziców

 

Czwartek- 25 kwiecień2024 

  7:00

          18:00  O dary Ducha Świętego dla Filipa i jego znajomych na czas matur

18:00 + Marek Kołaszewski

 

Piątek - 26 kwiecień2024

  7:00

          18:00 + Tadeusz (8r.), Anna Lupa

         18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Kołaszewskich)

 

Sobota -  27 kwiecień 2024

  7:00 + Ks. Stanisław Sieczka (5r.)

  7:00  Dziękczynna w 30 r. ślubu Doroty i Józefa

18:00  W 60 r. ślubu Bogumiła (k) i Gustaw Majkutewiczowie: dziękczynno-błag. z prośbą o dalszą opiekę

18:00 W 22 r. ślubu Beaty i Bogumiła: dziękczynno-błag.

18:00 W 6 r. urodzin dla Marceliny: o Boże błog., potrzebne dary Ducha Świętego

 

 

 V Niedziela  Wielkanocna 28 kwiecień 2024

            8:00 + Ewa Rzeżawska (od dzieci i męża)

          10:00 + Jolanta Tkaczyk

          10:00   Dzięk- błag. w intencji Magdaleny i Marka w 10 r. ślubu z prośbą

            o szczególne błog. dla Neli i Igi

          12:00 + Zofia i Janusz Bochenko

          12:00   Dziękczynna w 40 r. ślubu Urszuli i Józefa i z racji ich urodzin o

                Boże błog. i potrzebne łaski

          18:00 + Mieczysław Turkiewicz (8r), Wanda, Stanisław, Ryszard

 

 INTENCJE MSZALNE

07-13.04.2024 r.        

 

Niedziela Miłosierdzia 07 kwiecień 2024

            8:00 + Cecylia Kozłowska (6r.) 

          10:00   W 40 r. Radosława i 3 r. urodzin Klary: dziękcz. -błag.

          10:00 + Jan Sobas

          12:00   Intencja urodzinowa w int. Barbary: o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

          12:00   O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla  Stanisława

          18:00 + Maria Kostek (od koleżanek i kolegów ze Stacji Sanepit.- Epid. w

                      Zamościu)

 

Zwiastowanie Pańskie Poniedziałek 08 kwiecień 2024

                7:00 + Czesława (27r.) Wróbrl, Adolf

  12:00  Za Parafian

              18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Momotów)

 

Wtorek - 09 kwiecień 2024

                7:00 + Za dusze czyśćcowe

              18:00 + Jan Mlonek (od siostry Anny z rodziną)

 

Środa -  10 kwiecień2024

  7:00 

18:00  W intencji Pielgrzymów do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

18:00 + Jan Mlonek (od siostrzenicy Joanny z rodz.)

 

Czwartek- 11 kwiecień2024 

  7:00  O zdrowie i opiekę Bożą, o zdrowie dla dzieci, wnuków,

           prawnuków, dla całej rodziny (prosi Zofia)

         18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

 

Piątek - 12 kwiecień2024

  7:00 + Stanisław Stańko

18:00  Dziękczynna z racji 90 urodzin Marianny (od córki i zięcia)

18:00 + Jan Mlonek (od siostry Jadwigi z rodziną)

 

Sobota -  13 kwiecień 2024

  7:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej i za przyczyną Maryi o

          Miłosierdzie Boże na czas ostrzeżenia dla czcicieli Maryi

18:00  Dziękczynna w 2 r. urodzin Ignacego

18:00  + Jan Mlonek (od rodz. Makowskich z Warszawy)

 

 

 

 III Niedziela  Wielkanocna 14 kwiecień 2024

            8:00 + Mieczysław Łysakowski (14r.), zm. z r. Łysakowskich, dusze

                        czyśćcowe

          10:00   Dziękcz. -błag. w intencji córki Magdaleny- urodzinowa

          10:00 + Henryk Wilkiewicz (19r.),  zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów

          12:00 + Antoni i Leokadia Oleszczuk

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Janina Wojtas, Wincenty, Jadwiga

 

Poniedziałek15 kwiecień 2024

                7:00 + Jerzy Krupa, zm. z r. Krupa

  18:00 + Mirosław Nowak

              18:00 + Jan Mlonek (od chrześnicy Agnieszki z rodziną)

 

Wtorek - 16 kwiecień 2024

                7:00 + Helena Weremczuk (20r.)

  18:00  Intencja Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

              18:00 + Jan Mlonek (od Jerzego Kwarcianego z rodziną)

 

Środa -  17 kwiecień2024

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące, a szczególnie z rodziny Anny i

             Ryszarda Ożga

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Churzępa)

 

Czwartek- 18 kwiecień2024 

  7:00

         18:00 + Jan Mlonek (od rodziny Namrożych) 

 

Piątek - 19 kwiecień2024

  7:00

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Machometów)

 

Sobota -  20 kwiecień 2024

  7:00

18:00 + Kazimiera (k) Kudyk (2r.)

18:00 + Katarzyna (8r.), zm. z r. Kowalskich

 

 IV Niedziela  Wielkanocna 21 kwiecień 2024

            8:00 + Jadwiga i Stanisław Marcola

          10:00 + Mateusz Lichota (urodzinowa)   

          10:00   Za Parafian

          12:00 + Janina Momot (5r.), Jana, zm. z r. Momotów i Woźniaków

          12:00 + Adam i Helena Dudek

 

          18:00 + Irena i Eugeniusz Kuniec, Ksenia i Antoni Wójciga

 INTENCJE MSZALNE

31.03-06.04.2024 r.        

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego -  31 marca 2024

            6:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            6:00 Msza św. dziękczynna za wylane łaski Boże na wszystkich parafian

          10:00 + Władysław Popławski (20r.), Janina Popławska

         10:00 + Ryszard Stroczyński (7r.)

         12:00 + Izabela Szarafin (4r.)

         12:00 + Teofila (k) i Stanisław Oszust; Jadwiga i Stanisław Basaj

 

PoniedziałekWielkanocny 01 kwiecień 2024

             8:00 + Gustawa (k) Niemczuk (30dz.)

           8:00 + Bronisław Olucha

         10:00 + Janina Mielniczek (5r.), Jan Mielniczek

         10:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         12:00 W intencji dzieci: Piotra, Pawła i Anny oraz ich rodzin

         18:00 + Maria Kostek (od Danuty Szast z rodziną), Krzysztof Kostek

 

Wtorek Wielkanocny 02 kwiecień 2024

                7:00 + Jan Mlonek (30dz.)

              7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 18:00 + Kzimiera (k) i Jan Farion

              18:00   Dziękczynno-błagalna w int. syna Szymona- urodzinowa

 

Środa Wielkanocna 03 kwiecień2024

  7:00  Dziękczynna z racji 60 urodzin Elżbiety

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + Wiktoria (r. ś.), Henryk, Marcin, Józef, Władysław, dusze cierpiące w czyśćcu, zm. z rodziny

 

Czwartek Wielkanocny 04 kwiecień2024 

  7:00 +.Krzysztof Bednarczuk (4r.)

18:00 + Marcela Ulanowska (2r.)

         18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek Wielkanocny05 kwiecień2024

  7:00 + Jan Mlonek (od szwagra Mariana)

18:00  W 3 r. urodzin Cezarego: o zdrowie, potrzebne łaski

Sobota Wielkanocna  06 kwiecień 2024

  7:00

18:00  Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od KŻR

18:00  Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 Niedziela Miłosierdzia 07 kwiecień 2024

            8:00 + Cecylia Kozłowska (6r.) 

          10:00   W 40 r. Radosława i 3 r. urodzin Klary: dziękcz. -błag.

          10:00 + Jan Sobas

          12:00   Intencja urodzinowa w int. Barbary: o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

          12:00   W intencji Stanisława z okazji chrztu

          18:00 + Maria Kostek (od koleżanek i kolegów ze Stacji Sanepit.- Epid. w

                      Zamościu)

Zwiastowanie Pańskie Poniedziałek 08 kwiecień 2024

                7:00 + Jan Mlonek (30dz.)

 12:00 

              18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Momotów)

 

Wtorek - 09 kwiecień 2024

                7:00 + Za dusze czyśćcowe

 18:00 

              18:00 + Jan Mlonek (od siostry Anny z rodziną)

 

Środa -  10 kwiecień2024

  7:00 

18:00  W intencji Pielgrzymów do Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

18:00 + Jan Mlonek (od siostrzenicy Joanny z rodz.)

 

Czwartek- 11 kwiecień2024 

  7:00

         18:00  

 

Piątek - 12 kwiecień2024

  7:00 + Stanisław Stańko

18:00  Dziękczynna z racji 90 urodzin Marianny (od córki i zięcia)

18:00 + Jan Mlonek (od siostry Jadwigi z rodziną)

Sobota -  13 kwiecień 2024

  7:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej i za przyczyną Maryi o

          Miłosierdzie Boże na czas ostrzeżenia dla czcicieli Maryi

18:00  Dziękczynna w 2 r. urodzin Ignacego

18:00  + Jan Mlonek (od rodz. Makowskich z Warszawy)

 III Niedziela  Wielkanocna 06 kwiecień 2024

            8:00 + Mieczysław Łysakowski (14r.), zm. z r. Łysakowskich, dusze

                        czyśćcowe

          10:00   Dziękcz. -błag. w intencji córki Magdaleny- urodzinowa

          10:00 + Henryk Wilkiewicz (19r.),  zm. z r. Wilkiewiczów i Słotów

          12:00 + Antoni i Leokadia Oleszczuk

          12:00   Za Parafian

          18:00 + Janina Wojtas, Wincenty, Jadwiga

 INTENCJE MSZALNE

24-30.03.2024 r.        

 

Niedziela Palmowa - 24 marca 2024

            8:00 + Konrad Szpryngier (9r.)     

            8:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

         10:00 + Marianna Szykuła (3r.), Anna Paluchowska, Jan i Marek

                     Szykuła

         10:00 + Helena Chwaleba (25r.)

         12:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

12:00 + Piotr Budzyński (6r.)

         18:00 + Antoni Lewczuk (19r.), zm. z r. Lewczuków: Kazimiera(k),

                    Ryszard, Karolina Góra, Marcin i Antonina (k) Gruszkiewicz

Wielki Poniedziałek- 25 marca 2024

            7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            7:00  O zdrowie dla siostry 

         18:00 + Małgorzata Greszta (14r.), zm. z r. Gresztów i Kalitów

Wielki Wtorek- 26 marca 2024

              7:00 + Za dusze czyśćcowe

             7:00  W intencji Józefa (imieninowa) i całej rodziny

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Marianna Wróbel, Karol, Adolf, Czesławę (k)

Wielka Środa 27 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

  7:00 + Anna Machałek (35r.), zm. z r. Machałków i Gruszków

18:00   Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

1)    Z okazji 12 r. urodzin Jakuba

2)    + Stanisław Kukiełka, Eleonora Kukiełka 

 

Triduum Paschalna

Wielki Czwartek – 28 marca2024 

18:00 W intencji kapłanów (od Apostolatu Margaretek)

         18:00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla osób należących do

                    Adpostolatu Margaretek

         18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

Wielki Piątek 29 marca 2024

17:00 Droga Krzyżowa

18:00 Liturgia Męki Pańskiej

Wielka Sobota – 30 marca 2024

         9:00 -12:00: co pół godz. poświęcenie pokarmów

19:00   Dziękczynno-błag. , urodzinowa w intencji syna Stanisława

19:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego -  31 marca 2024

            6:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            6:00 Msza św. dziękczynna za wylane łaski Boże na wszystkich parafian

          10:00 + Władysław Popławski (20r.), Janina Popławska

         10:00 + Ryszard Stroczyński (7r.)

         12:00 + Izabela Szarafin (4r.)

         12:00 + Teofila (k) i Stanisław Oszust; Jadwiga i Stanisław Basaj

 

PoniedziałekWielkanocny 01 kwiecień 2024

             8:00 + Gustawa (k) Niemczuk (30dz.)

              8:00 + Bronisław Olucha

            10:00 + Janina Mielniczek (5r.), Jan Mielniczek

            10:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            12:00 W intencji dzieci: Piotra, Pawła i Anny oraz ich rodzin

            18:00 + Maria Kostek (od Danuty Szast z rodziną), Krzysztof Kostek

 

Wtorek Wielkanocny 02 kwiecień 2024

                7:00 + Jan Mlonek (30dz.)

                 7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 18:00 + Kzimiera (k) i Jan Farion

              18:00   Dziękczynno-błagalna w int. syna Szymona- urodzinowa

 

Środa Wielkanocna 03 kwiecień2024

  7:00  Dziękczynna z racji 60 urodzin Elżbiety

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

18:00 + Wiktoria (r. ś.), Henryk, Marcin, Józef, Władysław, dusze cierpiące w czyśćcu, zm. z rodziny

Czwartek Wielkanocny 04 kwiecień2024 

  7:00 +.Krzysztof Bednarczuk (4r.)

  7:00 + Marcela Ulanowska (2r.)

            18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

Piątek Wielkanocny05 kwiecień2024

  7:00 + Jan Mlonek (od szwagra Mariana)

18:00  W 3 r. urodzin Cezarego: o zdrowie, potrzebne łaski

Sobota Wielkanocna  06 kwiecień 2024

  7:00

18:00  Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP od KŻR

18:00  Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 Niedziela Miłosierdzia 06 kwiecień 2024

            8:00 + Cecylia Kozłowska (6r.) 

          10:00   W 40 r. Radosława i 3 r. urodzin Klary: dziękcz. -błag.

          10:00 + Jan Sobas

          12:00   Intencja urodzinowa w int. Barbary: o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

          12:00   W intencji Stanisława z okazji chrztu

          18:00 + Maria Kostek (od koleżanek i kolegów ze Stacji Sanit.- Epid. w

                      Zamościu)

 INTENCJE MSZALNE

17-23.03.2024 r.        

 

V Niedziela Wielkiego Postu- 17 marca 2024

            8:00 +Zm. z r. Dębskich: Józef, Aniela, Mirosław, Lucjan, Ewelina

                          i Ryszard     

            8:00 + Janina, zm. z r. Zająców i Kiełbasa

          10:00 + Józef Rabiński, Stefania i Wiktor Kapłon

            10:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            12:00 + Zm. z r. Siekierdów: Aleksandrę, Juliannę, Hipolita,; z r.

                      Jażowników: Janinę, Feliksa, Zofię

12:00 + Władysław, Maria, Józefa (k) z r. Juszczaków, Jan,

Maria, Józefa (k), Jan z r. Adamczuków

            18:00 + Stanisława (k) i Antoni Szostak

 

Poniedziałek- 18 marca 2024

            7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

              7:00 + Lucjana, Józefa, Karolinę Kowalów

            18:00 + Józef Rączka, Józef Dziuba, wszystkich Józefów z r.

                      Rączków i Dziubów

            18:00 + Józef Pokarowski

 

Wtorek- 19 marca 2024

              7:00 + Adam Konaszczuk (zam. Żona)

                 7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 18:00 + Józef Soroka

            18:00   Dziękczynna za dom św. Józefa z prośbą o uzdrowienie słuchu

                     dla Ryszarda Ożga

 

Środa 20 marca 2024

  7:00 + Jan Mlonek (od siostry Danuty)

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Gustawa (k) Niemczuk (od Janiny i Piotra Swatowskich)    

Czwartek – 21 marca2024 

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

  7:00   O światło Ducha Świętego, błog. Boże dla Michała

            18:00 + Gustawa Niemczuk (od r. Kawałko i Madeja )

Piątek – 22 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

  7:00 + Bronisław i Kazimiera (k) Dziura w rocz. śm. , zm. z r.

     Kycków i Kowalczuków

18:00 + Mieczysław Ponachajba (w rocz. śm.)

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Lupa i Sołoducha)

Sobota – 23 marca 2024

  7:00 + Kazimierz Weremczuk(14r.)

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Gustawa Niemczuk (od przyjaciół córki Zofii)

 

Niedziela Palmowa - 24 marca 2024

            8:00 + Konrad Szpryngier (9r.)     

            8:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

         10:00 + Marianna Szykuła (3r.), Anna Paluchowska, Jan i Marek

                     Szykuła

         10:00 + Helena Chwaleba (25r.)

         12:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

12:00 + Piotr Budzyński (6r.)

         18:00 + Antoni Lewczuk (19r.), zm. z r. Lewczuków: Kazimiera(k),

                    Ryszard, Karolina Góra, Marcin i Antonina (k) Gruszkiewicz

 

 Wielki Poniedziałek- 25 marca 2024

            7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.) 

         18:00 + Małgorzata Greszta (14r.), zm. z r. Gresztów i Kalitów

 

Wielki Wtorek- 26 marca 2024

              7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Marianna Wróbel, Karol, Adolf, Czesławę (k)

 

Wielka Środa 27 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

  7:00 + Anna Machałek (35r.), zm. z r. Machałków i Gruszków

18:00   Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

1)    Z okazji 12 r. urodzin Jakuba

2)    + Stanisław Kukiełka, Eleonora Kukiełka  

  Triduum Paschalna

Wielki Czwartek – 28 marca2024 

 

18:00 W intencji kapłanów (od Apostolatu Margaretek)

         18:00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla osób należących do

                    Adpostolatu Margaretek

 

Wielki Piątek 29 marca 2024

17:00 Droga Krzyżowa

18:00 Liturgia Męki Pańskiej

 

Wielka Sobota – 30 marca 2024

19:00   Dziękczynno-błag. , urodzinowa w intencji syna Stanisława

19:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego -  31 marca 2024

            6:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

            6:00 Msza św. dziękczynna za wylane łaski Boże na wszystkich parafian

          10:00 + Władysław Popławski (20r.), Janina Popławska

         10:00 + Ryszard Stroczyński (7r.)

         12:00 + Izabela Szrafin (4r.)

         12:00 + Teofila (k) i Stanisław Oszust; Jadwiga i Stanisław Basaj

 

 INTENCJE MSZALNE

10-16.03.2024 r.        

 

IV Niedziela Wielkiego Postu- 10 marca 2024

            8:00 + Jan i Czesława (k) Juszczak

          10:00 + Julian Herda (25r.), Leokadię, Henryka (ofiara córka)

         10:00 + Stanisław Maliszewski (6r.), Dziwura Czesława (19r.), Edward

                       Dziwura (3r.)

         12:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         12:00 + Jan Smyk (w rocz. śm.)

         18:00   Za Parafian

 

Poniedziałek- 11 marca 2024

            7:00   O zdrowie dla synowej Elżbiety

         18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Wtorek- 12 marca 2024

              7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Grzegorz, Alicja, Benedykt Piwowarczyk, Leonard i Janina Mączka

18:00 + Jan Mlonek (od mieszkańców DPS w Długim Kącie)

 

Środa 13 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Hipolit Siekierda (20r.), Julianna (k) Siekierda, Janina i Feliks Jażownik

18:00   Ku czci Matki Bożej Fatimskiej

 

Czwartek – 14 marca2024 

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         18:00 + Antoni Góra, Aniela, Marianna, Jan

 

Piątek – 15 marca 2024

  7:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Katarzyna Słupska (w rocz. śm.)

18:00 + Jan Mlonek (od mieszkańców DPS w Długim Koncie)

 

Sobota – 16 marca 2024

  7:00 + Jan Mlonek (od Bożeny i Wiesław Mlonek z całą rodziną)

18:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

V Niedziela Wielkiego Postu- 17 marca 2024

            8:00 +Zm. z r. Dębskich: Józef, Aniela, Mirosław, Lucjan, Ewelina                 i Ryszard       

            8:00 + Janina, zm. z r. Zająców i Kiełbasa

          10:00 + Józef Rybiński, Stefania i Wiktor Kapłon

         10:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         12:00 + Zm. z r. Siekierdów: Aleksandrę, Juliannę, Hipolita,; z r.

                      Jażowników: Janinę, Feliksa, Zofię

12:00 + Władysław, Maria, Józefa (k) z r. Juszczaków, Jan,

Maria, Józefa (k), Jan z r. Adamczuków

         18:00 + Stanisława (k) i Antoni Szostak

 

Poniedziałek- 18 marca 2024

            7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

           7:00 + Lucjana, Józefa, Karolinę Kowalów

         18:00 + Józef Rączka, Józef Dziuba, wszystkich Józefów z r.

                      Rączków i Dziubów

 

Wtorek- 19 marca 2024

              7:00 + Adam Konaszczuk (zam. Żona)

              7:00 + Józef Pokarowski

 18:00 + Józef Soroka

            18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Środa 20 marca 2024

  7:00 + Jan Mlonek (od siostry Danuty)

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Gustawa (k) Niemczuk (od Janiny i Piotra Swatowskich) 

 

Czwartek – 21 marca2024 

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         18:00 + Gustawa Niemczuk (od r. Kawałko i Madeja )

 

Piątek – 22 marca 2024

  7:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

  7:00 + Bronisław i Kazimiera (k) Dziura w rocz. śm. , zm. z r.

     Kycków i Kowalczuków

18:00 + Katarzyna Słupska (w rocz. śm.)

18:00 + Jan Mlonek (od rodz. Lupa i Sołoducha)

 

Sobota – 23 marca 2024

  7:00 + Kazimierz Weremczuk(14r.)

18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Gustawa Niemczuk (od przyjaciół córki Zofii)

 

Niedziela Palmowa - 24 marca 2024

            8:00 + Konrad Szpryngier (9r.)     

            8:00 + Józef Dębski, Józef Szykuła, Józef Mazur

         10:00 + Marianna Szykuła (3r.), Anna Paluchowska, Jan i Marek

                     Szykuła

         10:00 + Helena Chwaleba (25r.)

         12:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

12:00 + Piotr Budzyński (6r.)

         18:00 + Antoni Lewczuk (19r.), zm. z r. Lewczuków: Kazimiera(k),

                    Ryszard, Karolina Góra, Marcin i Antonina (k) Gruszkiewicz

 

INTENCJE MSZALNE

03-09.03.2024 r.        

 

III Niedziela Wielkiego Postu- 03 marca 2024

            8:00 + Janina, Halina, Stanisław i Witold z r. Dudzińskich

  8:00 + Marian Zawrotniak (w rocz. śm.), Marianna, Michał i Jan

          10:00 + Jan Pyś (46r.), zm. z r. Pysiów

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Dżygało Wanda, Jan, Graboś Halina, Andrzej

         18:00 + Jan Suchara (16r.)

 

Poniedziałek- 04 marca 2024

            9:00 O uzdrowienie z choroby nowotworowej, o potrzebne siły, łaski dla

                    rodziny w trudnym doświadczeniu

         11:00 + Irena Turczyn, Stanisław Turczyn, Andrzej Podgórski

         14:00 Pogrzeb: śp. Jan Mlonek

         18:00 + Janina (3r.), Jan, zm. z r. Niezgodów i Niedzielaków

         18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Wtorek- 05 marca 2024

              9:00 O zdrowie dla mamy

           11:00 Za kapłanów

           18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Środa 06 marca 2024

  7:00  Za dusze czyśćcowe

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + O łaskę nieba dla Jolanty Tkaczyk

18:00   Ku czci Przeczystego Seca św. Józefa

 

Czwartek – 07 marca2024 

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         18:00  Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 08 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Edward Kycko

 

Sobota – 09 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Z r. Górników: Aleksander, Katarzyna, Andrzej, Tadeusz, Grzegorz, Zofia, Jan, Julia; z rodz. Durasów: Maria, Władysław, Agata, Jakub, z rodz. Rączków: Józefa, Marii, Jakuba, Stanisława; z rodz. Błaszczaków: Juliana, Izabeli, Marii, Jana, Jana, Urszuli, za dusze w dusze w czyśćcu cierpiące

 

IV Niedziela Wielkiego Postu- 10 marca 2024

            8:00 + Jan i Czesława (k) Juszczak

          10:00 + Julian Herda (25r.), Leokadię, Henryka (ofiara córka)

         10:00 + Stanisław Maliszewski (6r.), Dziwura Czesława (19r.), Edward

                       Dziwura (3r.)

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Jan Smyk (w rocz. śm.)

         18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Poniedziałek- 11 marca 2024

            7:00   O zdrowie dla synowej Elżbiety

         18:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

Wtorek- 12 marca 2024

              7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Grzegorz, Alicja, Benedykt Piwowarczyk, Leonard i Janina Mączka

 

Środa 13 marca 2024

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Hipolit Siekierda (20r.), Julianna (k) Siekierda, Janina i Feliks Jażownik

18:00   Ku czci Matki Bożej Fatimskiej

 

Czwartek – 14 marca2024 

  7:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         18:00 + Antoni Góra, Aniela, Marianna, Jan

 

Piątek – 15 marca 2024

  7:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

18:00 + Katarzyna Słupska (w rocz. śm.)

 

Sobota – 16 marca 2024

  7:00

18:00+ Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

 

V Niedziela Wielkiego Postu- 17 marca 2024

            8:00 +Zm. z r. Dębskich: Józef, Aniela, Mirosław, Lucjan, Ewelina                 i Ryszard       

            8:00 + Janina, zm. z r. Zająców i Kiełbasa

         10:00 + Józef Rybiński, Stefania i Wiktor Kapłon

         10:00 + Henryk i Stanisława (k) Wilkiewicz (greg.)

         12:00 + Zm. z r. Siekierdów: Aleksandrę, Juliannę, Hipolita,; z r.

                      Jażowników: Janinę, Feliksa, Zofię

12:00 + Władysław, Maria, Józefa (k) z r. Juszczaków, Jan,

Maria, Józefa (k), Jan z r. Adamczuków

         18:00 + Stanisława (k) i Antoni Szostak

 INTENCJE MSZALNE

24.02-03.03.2024 r.        

 

II Niedziela Wielkiego Postu- 25 luty 2024

            8:00 + Adolf Wróbel (14r.), Czesława (k)        

            8:00 + Janina Struzik (6r.), zm. z r. Kowalskich

10:00 + Honorata Łyp

          10:00 + Stanisław Landrat (12r.)

         12:00 + Jan Gramatyka (10r.)

         18:00 + Leonia Saputa (7r.), Jan, Jarosław Saputa

 

Poniedziałek- 26 luty 2024

            7:00 + Za dusze czyśćcowe

         18:00 + Helena Wrona (37r.), zm. z r. Wronów i Furmańczuków

 

Wtorek- 27 luty 2024

              7:00

18:00 + Tomasz Oziomek (33r.), zm. z r. Oziomków, dusze w       czyśćcu   cierpiące

           18:00 + Krzysztof Makuch, Henryka Ziemińska

 

Środa 28 luty 2024

  7:00

18:00 + Stanisław Juszczak (30dz)

 

Czwartek – 29 luty2024 

  7:00 

         18:00 + Czesław Sacharczuk

 

Piątek – 01 marca 2024

  7:00 + Maria Kostek (30dz.)

18:00   W 65 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i  potrzebne łaski

 

Sobota – 02 marca 2024

  7:00

18:00 Intencja KŻR

18:00 Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 

 

III Niedziela Wielkiego Postu- 03 marca 2024

            8:00 + Janina, Halina, Stanisław i Witold z r. Dudzińskich

  8:00 + Marian Zawrotniak (w rocz. śm.), Marianna, Michał i Jan

          10:00 + Jan Pyś (46r.), zm. z r. Pysiów

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Dżygało Wanda, Jan, Graboś Halina, Andrzej

         18:00 + Jan Suchara (16r.)

 

Poniedziałek- 04 marca 2024

            9:00

         11:00

         18:00 + Janina (3r.), Jan, zm. z r. Niezgodów i Niedzielaków

 

Wtorek- 05 marca 2024

              9:00

           11:00

           18:00  Za kapłanów

 

Środa 06 marca 2024

  7:00

18:00

 

Czwartek – 07 marca2024 

  7:00  

         18:00  Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 08 marca 2024

  7:00

18:00 + Maria Kostek

 

Sobota – 09 marca 2024

  7:00

18:00

 

IV Niedziela Wielkiego Postu- 10 marca 2024

            8:00 + Jan i Czesława (k) Juszczak

          10:00 + Julian Herda (25r.), Leokadię, Henryka (ofiara córka)

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Stanisław Maliszewski (6r.), Dziwura Czesława (19r.), Dziura

                        Edward (3r.)

         18:00 + Jan Smyk (w rocz. śm.)

 

INTENCJE MSZALNE

18-24.02.2024 r.        

 

I Niedziela Wielkiego Postu - 18 luty 2024

            8:00 + Eugeniusz Kowalski (od rodz. Bednarczuków)

  8:00 + Marianna Niemczuk (15r.), Eugeniusz, Krystyna, Lucjan i Jan

          10:00 + Józef Pyś (rocz. śm.), Jan Leonowicz

         12:00  O jak najszybsze dokończenie intronizacji i ratunek dla Polski

         12:00  W 80r. urodzin Zofii – o błog. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

         18:00  Za Parafian

 

Poniedziałek- 19 luty 2024

            7:00

         18:00 + Maria Kostek (od sąsiadki Ireny Kani)

 

Wtorek- 20 luty 2024

              7:00

           18:00 + Zofia i Mieczysław Bajan, Bronisława Służewska

 

Środa 21 luty 2024

  7:00

18:00 + Aleksandra Juszczak (urodzinowa)

18:00 + Maria Kostek (od Janiny i Piotra Swatowskich i Jadwigi Kani)

 

Czwartek – 22 luty2024 

  7:00 

         18:00

 

Piątek – 23 luty 2024

  7:00 O dary Ducha Świętego i błog. Boże dla Katarzyny i Bartosza  

18:00 + Maria Kostek (od pani Kokoć, Pawełczuk i Gil)

 

Sobota – 24 luty 2024

  7:00 + Wiesław i Marianna Żuk

  7:00 + Jan Dec

18:00 + Kazimiera (k), Mieczysław Wiatrzyk, zm. z r. Wiatrzyków

II Niedziela Wielkiego Postu- 25 luty 2024

            8:00 + Adolf Wróbel (14r.), Czesława (k)

10:00 + Honorata Łyp

          10:00 + Stanisław Landrat (12r.)

         12:00 + Jan Gramatyka (10r.)

         12:00 + Janina Struzik (6r.), zm. z r. Kowalskich

         18:00 + Leonia Saputa (7r.), Jan, Jarosław Saputa

Poniedziałek- 26 luty 2024

            7:00 + Za dusze czyśćcowe

         18:00 + Helena Wrona (37r.), zm. z r. Wronów i Furmańczuków

 

Wtorek- 27 luty 2024

              7:00

           18:00 + Tomasz Oziomek (33r.), zm. z r. Oziomków, dusze w czyśćcu

                       cierpiące

           18:00 + Krzysztof Makuch, Henryka Ziemińska

 

Środa 28 luty 2024

  7:00

18:00 + Stanisław Juszczak (30dz)

 

Czwartek – 29 luty2024 

  7:00  

         18:00 + Czesław Sacharczuk

 

Piątek – 01 marca 2024

  7:00 + Maria Kostek (30dz.)

18:00   W 65 rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. , opiekę Matki Bożej i

  potrzebne łaski

 

Sobota – 02 marca 2024

  7:00

18:00 Intencja KŻR

18:00 Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

III Niedziela Wielkiego Postu- 03 marca 2024

            8:00 + Janina, Halina, Stanisław i Witold z r. Dudzińskich

  8:00 + Marian Zawrotniak (w rocz. śm.), Marianna, Michał i Jan

          10:00 + Jan Pyś (46r.), zm. z r. Pysiów

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Dżygało Wanda, Jan, Graboś Halina, Andrzej

         18:00 + Jan Suchara (16r.)

 

 

 INTENCJE MSZALNE

11-1.02.2024 r.        

 

VII Niedziela zwykła- 11 luty 2024

            8:00 + Marianna i Stefan Szymańscy

  8:00 + Jan Ulanowski (25r.)

          10:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Madzi z okazji 7 r.

           urodzin

         12:00   Za Parafian (sakrament namaszczenia chorych)

         12:00 + Jan Sobas (2r.)

         18:00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 17 r. urodzin Huberta

 

Poniedziałek- 12 luty 2024

            7:00 + Adam Konaszczuk (od znajomych syna z Pniówka)

         18:00 + Zofia Bajan (1r.)

 

Wtorek- 13 luty 2024

              7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i wtej chwili konające

              7:00   W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

              18:00 + Elżbieta Piłat (26r.)

           18:00 + Maria Kamińska, Jerzy Bajan

 

Środa 14 luty 2024

  7:00

12:00   Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

18:00 + Adam Konaszczuk (od r. Bakuniak)

 

Czwartek – 15 luty2024 

  7:00  

         18:00 + Władysława(k), Michał, Zofia, Zbigniew Warcaba

         18:00 + Henryka (k) Sołoducha (9r.), Paulina, Franciszek Juś i Krystyna

 

Piątek – 16 luty 2024

  7:00   

18:00 + Piłat Maria, Feliks, Zygmunt; Magrytów: Regina, Bolesław, Jan

 

Sobota – 17 luty 2024

  7:00 +

18:00 + Stanisław Juszczak (od r. Mikulskich)

18:00 + Maria Kostek (od sąsiadów Brzyckich, Grymuzów, Marii i Jolanty Soroka z rodzinami)

 

 

 

 

I Niedziela Wielkiego Postu - 18 luty 2024

            8:00 + Eugeniusz Kowalski (od rodz. Bednarczuków)

  8:00 + Marianna Niemczuk (15r.), Eugeniusz, Krystyna, Lucjan i Jan

          10:00 + Józef Pyś (rocz. śm.), Jan Leonowicz

         12:00  O jak najszybsze dokończenie intronizacji i ratunek dla Polski

         12:00  W 80r. urodzin Zofii – o błog. Boże, zdrowie, opiekę Matki Bożej

         18:00  

 

Poniedziałek- 19 luty 2024

            7:00

         18:00 + Maria Kostek (od sąsiadki Ireny Kani)

 

Wtorek- 20 luty 2024

              7:00

           18:00 + Zofia i Mieczysław Bajan, Bronisława Służewska

 

Środa 21 luty 2024

  7:00

18:00 + Aleksandra Juszczak (urodzinowa)

18:00 + Maria Kostek (od Janiny i Piotra Swatowskich i Jadwigi Kani)

 

Czwartek – 22 luty2024 

  7:00  

         18:00

 

Piątek – 23 luty 2024

  7:00   

18:00 + Maria Kostek (od pani Kokoć, Pawełczuk i Gil)

 

Sobota – 24 luty 2024

  7:00 + Wiesław i Marianna Żuk

  7:00 + Jan Dec

18:00

 

II Niedziela Wielkiego Postu- 25 luty 2024

            8:00 + Adolf Wróbel (14r.), Czesława (k)

10:00 + Honorata Łyp

          10:00 + Stanisław Landrat (12r.)

         12:00 + Jan Gramatyka (10r.)

         12:00 + Janina Struzik (6r.), zm. z r. Kowalskich

         18:00 + Leonia Saputa (7r.), Jan, Jarosław Saputa

 

 

 INTENCJE MSZALNE

04-10.02.2024 r.        

 

VI Niedziela zwykła- 04 luty 2024

            8:00 + Helena Nizio (5r.)

  8:00 + Wiesław Kuśmierz (16r.), zm. z r. Kuśmierzów, Sachajków

          10:00 + Wacław Musiał (25r.), Janina i Józef

         12:00   Za Parafian

         12:00  W 90 r. urodzin Genowefy o Boże błog. , zdrowie, potrzebne łaski

         18:00 + Janina Wolska (1r.)

 

Poniedziałek- 05 luty 2024

            7:00 + Za dusze czyśćcowe

         18:00 + Adam Konaszczuk (od pracowników Trikolore)

 

Wtorek- 06 luty 2024

              7:00 + Adam Konaszczuk (od siostry z rodziną)

              18:00 + Józef, Kazimiera (k), Paweł Soroków

 

Środa 07 luty 2024

  7:00 + Stanisław Juszczak (od r. Juszczaków)

18:00 + Helena Wójcik (3r.)

18:00  Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa, o rozwój nabożeństwa do św. Józefa

 

Czwartek – 08 luty2024 

  7:00  

         18:00 + Constantin Caldarar 

 

Piątek – 09 luty 2024

  7:00   Dziękczynna w 52r. urodzin Grzegorza

12:00 + Łukasz Dużyński (11r.)

Sobota – 10 luty 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administacji Stalprodukt

Zamość)

18:00 + Henryk

VII Niedziela zwykła- 11 luty 2024

            8:00 + Marianna i Stefan Szymańscy

  8:00 + Jan Ulanowski (25r.)

          10:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Madzi z okazji 7 r.

           urodzin

         12:00   Za Parafian (sakrament namaszczenia chorych)

         12:00 + Jan Sobas (2r.)

         18:00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 17 r. urodzin Huberta

 

Poniedziałek- 12 luty 2024

            7:00 + Adam Konaszczuk (od znajomych syna z Pniówka)

         18:00 + Zofia Bajan (1r.)

 

Wtorek- 13 luty 2024

              7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i wtej chwili konające

              7:00   W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

              18:00 + Elżbieta Piłat (26r.)

           18:00 + Maria Kamińska, Jerzy Bajan

 

Środa 14 luty 2024

  7:00

18:00 + Adam Konaszczuk (od r. Bakuniak)

 

Czwartek – 15 luty2024 

  7:00  

         18:00 + Władysława(k), Michał, Zofia, Zbigniew Warcaba

 

Piątek – 16 luty 2024

  7:00   

18:00 + Piłat Maria, Feliks, Zygmunt; Magrytów: Regina, Bolesław, Jan

 

Sobota – 17 luty 2024

  7:00 +

18:00 + Stanisław Juszczak (od r. Mikulskich)

 

VIII Niedziela zwykła- 18 luty 2024

            8:00 + Eugeniusz Kowalski (od rodz. Bednarczuków)

  8:00 + Marianna Niemczuk (15r.), Eugeniusz, Krystyna, Lucjan i Jan

          10:00 + Józef Pyś (rocz. śm.), Jan Leonowicz

         12:00  O jak najszybsze dokończenie intronizacji i ratunek dla Polski

         12:00

         18:00

 

 INTENCJE MSZALNE

28.01-03.02.2024 r.        

 

V Niedziela zwykła- 28 stycznia 2024

            8:00 + Robert Suchara (7r.)

  8:00 + Zm z r. Szykułów: Józef i Teofila, Stanisław i Waleria Cielica

          10:00 + Henryk Adamowicz (od Wacławy i Romana Złomańczuk)

         10:00 + Adam Konaszczuk

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Albina Mołdoch (4r.), Bronisław

 

Poniedziałek- 29 stycznia 2024

            7:00   W 2r. urodzin Maksymiliana o błog. Boże i opieokę Matki Bożej

                      na całe życie

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Wtorek- 30 stycznia 2024

              7:00 + Tadeusz Kozłowski (8r.), zm. z rodz. Kozłowskich i dusze w

                         czyśćcu cierpiące

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Środa 31 stycznia 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk(od Jerzego i Grażyny Kwarcianych)

18:00 + Eleonora Kukiełka (9r.), Stanisław Kukiełka

 

Czwartek – 01 luty2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Jarsława i Agnieszki Majdan)

         18:00    Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00    Za kapłanów

 

Ofiarowanie Pańskie Piątek – 02 luty 2024

  7:00  + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

12:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, zm. rodziców z obu stron

18:00 + Adela Niemczuk (30dz)

18:00  Dziękczynna za udaną operacje

 

Sobota – 03 luty 2024

  7:00 + Wacława (k) Łysakowska (18r.), zm. z r. Łysakowskich i dusze

czyśćcowe

18:00   Intencja KŻR

18:00   Intencja Apostolatu Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 

VI Niedziela zwykła- 04 luty 2024

            8:00 + Helena Nizio (5r.)

  8:00 + Wiesław Kuśmierz (16r.), zm. z r. Kuśmierzów, Sachajków

          10:00 + Wacław Musiał (25r.), Janina i Józef

         12:00   Za Parafian

         12:00  W 90 r. urodzin Genowefy o Boże błog. , zdrowie, potrzebne łaski

         18:00 + Janina Wolska (1r.)

 

Poniedziałek- 05 luty 2024

            7:00 + Za dusze czyśćcowe

         18:00 + Adam Konaszczuk (od pracowników Trikolore)

 

Wtorek- 06 luty 2024

              7:00 + Adam Konaszczuk (od siostry z rodziną)

              18:00 + Józef, Kazimiera (k), Paweł Soroków

 

Środa 07 luty 2024

  7:00

18:00 + Helena Wójcik (3r.)

 

Czwartek – 08 luty2024 

  7:00  

         18:00 + Constantin Caldarar 

 

Piątek – 09 luty 2024

  7:00   Dziękczynna w 52r. urodzin Grzegorza

12:00 + Łukasz Dużyński (11r.)

 

Sobota – 10 luty 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administacji Stalprodukt

Zamość)

18:00 + Henryk

 

VII Niedziela zwykła- 11 luty 2024

            8:00 + Marianna i Stefan Szymańscy

  8:00 + Jan Ulanowski (25r.)

          10:00 O Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Madzi z okazji 7 r.

           urodzin

         12:00   Za Parafian

         12:00 + Jan Sobas (2r.)

         18:00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej z okazji 17 r. urodzin Huberta

 

 INTENCJE MSZALNE

21-27.01.2024 r.        

 

III Niedziela zwykła- 21 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Janina Górska (11r.), Jan

          10:00 + Jan Celiński (8r.)

         10:00 W 20r. ślubu Lidii i Mirosława; dziękczynno- błagalna

         12:00 + Górnik Zdzisław, Małgorzata, Karol. Michońska Katarzyna,

                       Paweł, Budzyński Piotr

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Poniedziałek- 22 stycznia 2024

            7:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Henryk Lupa (4r.)

         18:00 + Eugeniusz Lupa (4r.)

 

Wtorek- 23 stycznia 2024

              7:00

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Adela Niemczuk (30dz.)

 

Środa 24 stycznia 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

18:00   Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

           + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –25 stycznia 2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Alfredy Piłat)

         18:00 + Adela Niemczuk (od rodz. Niemczuków Stanisław i Wacław)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 26 stycznia 2024

  7:00  + Adam Konaszczuk (od Czesławy i Zbigniewa Domańskich)

18:00 + Adela Niemczuk (od sąsiadki Genowefy)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Sobota – 27 stycznia 2024

  7:00   W intencji Ewy-urodzinowa

  7:00   Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Eweliny i Edwina

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Adam Konaszczuk (od pracowników Powiatowej Stacji Sanepid)

 

III Niedziela zwykła- 28 stycznia 2024

            8:00 + Robert Suchara (7r.)

  8:00 + Zm z r. Szykułów: Józef i Teofila

          10:00 + Henryk Adamowicz (od Wacławy i Romana Złomańczuk)

         10:00 + Adam Konaszczuk

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Albina Mołdoch (4r.), Bronisław

 

Poniedziałek- 29 stycznia 2024

            7:00   W 2r. urodzin Maksymiliana o błog. Boże i opieokę Matki Bożej

                      na całe życie

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Wtorek- 30 stycznia 2024

              7:00 + Tadeusz Kozłowski (8r.), zm. z rodz. Kozłowskich i dusze w

                         czyśćcu cierpiące

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Środa 31 stycznia 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk(od Jerzego i Grażyny Kwarcianych)

18:00 + Eleonora Kukiełka (9r.), Stanisław Kukiełka

 

Czwartek – 01 luty2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Jarsława i Agnieszki Majdan)

         18:00    Intencja Apostolatu Margaretek

         18:00    Za kapłanów

 

Ofiarowanie Pańskie Piątek – 02 luty 2024

  7:00  + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

12:00 + Henryka (k) i Marian Mlonek, zm. rodziców z obu stron

18:00 + Adela Niemczuk (30dz)

Sobota – 03 luty 2024

  7:00 + Wacława (k) Łysakowska (18r.), zm. z r. Łysakowskich i dusze

czyśćcowe

18:00   Intencja KŻR

18:00   Intencja Apostolatu Różaniec Rodziców za Dzieci

IV Niedziela zwykła- 04 luty 2024

            8:00 + Helena Nizio (5r.)

  8:00 + Wiesław Kuśmierz (16r.), zm. z r. Kuśmierzów, Sachajków

          10:00 + Wacław Musiał (25r.), Janina i Józef

         12:00   Za Parafian

         12:00  W 90 r. urodzin Genowefy o Boże błog. , zdrowie, potrzebne łaski

         18:00 + Janina Wolska (1r.)

 INTENCJE MSZALNE

07-12.01.2024 r.        

II Niedziela zwykła- 14 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Maria Wolska (4r.), Eugeniusz Wolski (30r), zm. z r. Wolskich,

          Skrzyńskich, Pysiów i Niedzielaków

          10:00  W 40r. urodzin Marcina- o Boże błog. dla niego i całej rodziny

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         12:00  W 25r. ślubu Agnieszki i Piotra Kycko

         18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Bilskich, Sucharów z Jatutowa)

 

Poniedziałek- 15 stycznia 2024

            7:00 + Henryk Bucior (30r.), Alicja, Tekla, Łukasz

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Adela Niemczuk (od Alfredy i Danuty Pyś)

 

Wtorek- 16 stycznia 2024

              7:00 + Wacław Listkowski

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od Janusza z rodziną)

 

Środa 17 stycznia 2024

  7:00 + Józef Szczepanik (2r.), Jadwiga Dziubińska

  7:00 + Józef Dziuba (7r.)

18:00 + Jarosław Saputa (13r.), zm. z r. Saputów i Typków

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –18 stycznia 2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

         18:00 + Adela Niemczuk (od I Koła Różańcowego)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 19 stycznia 2024

  7:00 

18:00   Z okazji zbliżających się imienin Agnieszki,  o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i jej patronki św. Agnieszki

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Sobota – 20 stycznia 2024

  7:00 

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Zygmunt Urban (23r.)

 

III Niedziela zwykła- 21 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Janina Górska (11r.), Jan

          10:00 + Jan Celiński (8r.)

         10:00 W 20r. ślubu Lidii i Mirosława; dziękczynno- błagalna

         12:00 + Górnik Zdzisław, Małgorzata, Karol. Michońska Katarzyna,

                       Paweł, Budzyński Piotr

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Poniedziałek- 22 stycznia 2024

            7:00

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Eugeniusz Lupa (4r.)

 

Wtorek- 23 stycznia 2024

              7:00

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Adela Niemczuk (30dz.)

 

Środa 24 stycznia 2024

  7:00 + Adam Konaszczuk(od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

18:00   Msza św. z modlitwami o uzdrowienie

           + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –25 stycznia 2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Alfredy Piłat)

         18:00 + Adela Niemczuk (od rodz. Niemczuków Stanisław i Wacław)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 26 stycznia 2024

  7:00  + Adam Konaszczuk (od Czesławy i Zbigniewa Domańskich)

18:00 + Adela Niemczuk (od sąsiadki Genowefy)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Sobota – 27 stycznia 2024

  7:00   W intencji Ewy-urodzinowa

  7:00   Dziękczynna w 5 rocz. ślubu Eweliny i Edwina

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Adam Konaszczuk (od pracowników Powiatowej Stacji Sanepid)

 

III Niedziela zwykła- 28 stycznia 2024

            8:00 + Robert Suchara (7r.)

  8:00 + Zm z r. Szykułów: Józef i Teofila

          10:00 + Henryk Adamowicz (od Wacławy i Romana Złomańczuk)

         10:00 + Adam Konaszczuk

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Albina Mołdoch (4r.), Bronisław

 INTENCJE MSZALNE

07-12.01.2024 r.        

 

Niedziela Chrztu Pańskiego 07 stycznia 2024

  8:00 + Eugeniusz Kowalski (od rodz. Juszczaków)

10:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

12:00 + Aniela Litwin (2r.), Franciszek Litwin

12:00   Za Parafian

18:00   Za chorych w rodzinie- o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 08 stycznia 2024

            7:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Piechotów)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Wtorek- 09 stycznia 2024

              7:00 + Adela Niemczuk (od syna Mariana z rodziną)

                7:00 + Adam Konaszczuk (od Kazimierza Łasocha z rodziną)

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Sokołowskich, Semczuków,

                         Wałasztynów)

 

Środa 10 stycznia 2024

  7:00 + Adela Niemczuk (od wnuczki Natalia i Oli z rodzinami)

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Henryk Adamowicz (od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuńkach)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –11 stycznia 2024 

  7:00 + Jan i Katarzyna Górskich

         18:00 + Sabina Soroka (7r.), Jan Soroka  

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 12 stycznia 2024

  7:00  W intencji kapłanów o mądrość, świętość i odwagę

  7:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Krystyny Ordyniec)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

Sobota – 13 stycznia 2024

  7:00  O potrzebne łaski dla Moniki z okazji urodzin oraz dla męża

      Tomasza i syna Jakuba

  7:00 Ku czci Matki Bożej Fatimskiej

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Henryk Adamowicz ( od członkiń KGW Jatutów)

 

II Niedziela zwykła- 14 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Maria Wolska (4r.), Eugeniusz Wolski (30r), zm. z r. Wolskich,

          Skrzyńskich, Pysiów i Niedzielaków

          10:00  W 40r. urodzin Marcina- o Boże błog. dla niego i całej rodziny

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         12:00  W 25r. ślubu Agnieszki i Piotra Kycko

         18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Bilskich, Sucharów z Jatutowa)

 

Poniedziałek- 15 stycznia 2024

            7:00 + Henryk Bucior (30r.), Alicja, Tekla, Łukasz

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Adela Niemczuk (od Alfredy i Danuty Pyś)

 

Wtorek- 16 stycznia 2024

              7:00

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od Janusza z rodziną)

 

Środa 17 stycznia 2024

  7:00 + Józef Szczepanik (2r.), Jadwiga Dziubińska

  7:00 + Józef Dziuba (7r.)

18:00 + Jarosław Saputa (13r.), zm. z r. Saputów i Typków

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –18 stycznia 2024 

  7:00 + Adam Konaszczuk (od Zarządu i Administracji Stalprodukt

            Zamość)

         18:00 + Adela Niemczuk (od I Koła Różańcowego)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 19 stycznia 2024

  7:00 

18:00   Z kazji zbliżających się imienin Agnieszki,  o błog. Boże, opiekę Matki Bożej i jej patronki św. Agnieszki

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Sobota – 20 stycznia 2024

  7:00 

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Zygmunt Urban (23r.)

 

III Niedziela zwykła- 21 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Janina Górska (11r.), Jan

          10:00 + Jan Celiński (8r.)

         10:00 W 20r. ślubu Lidii i Mirosława; dziękczynno- błagalna

         12:00 + Górnik Zdzisław, Małgorzata, Karol. Michońska Katarzyna,

                       Paweł, Budzyński Piotr

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

 INTENCJE MSZALNE

31.12.2023-06.01.2024 r.        

 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 31 grudnia2023

  8:00 + Jan (15r.) i Anna Wołos

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Maria Grygas (10r.)

12:00 + Elżbieta Malicka Lenczakos (4r.)

12:00 + Stanisław Stuzik (13r.), zm. z r. Struzików

18:00   Za Parafian

 

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Poniedziałek- 01 stycznia 2024

            0:00  W intencji Ojczyzny

  8:00 + Mieczysław (imieninowa)

          10:00    Bożą opiekę dla Karoliny w 8 r. urodzin

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Józef Duda (15r), Piotr i Katarzyna Duda

 

Wtorek- 02 stycznia 2024

              7:00 + Teresa Kudełko (4r.)

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Soroków)

 

Środa 03 stycznia 2024

  7:00 + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –04 stycznia 2024 

  7:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00    Za kapłanów

         18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 05 stycznia 2024

  7:00 + Adela Niemczuk (od wnuka z rodziną)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Eugeniusz Kwalski (od rodz. Wiatr i Kryszczuk)

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego Sobota – 06 stycznia 2024

  8:00 + Henryk Adamowicz ( od rodz. Szewczyków z Lublina)

10:00  Za Parafian

12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 Intencja Wynagradzająca od KŻR

18:00 Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 

Niedziela Chrztu Pańskiego 07 stycznia 2024

  8:00 Za Parafian

10:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

12:00 + Aniela Litwin (2r.), Franciszek Litwin

18:00   Za chorych w rodzinie- o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 08 stycznia 2024

            7:00 + Mieczysław (imieninowa)

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Józef Duda (15r), Piotr i Katarzyna Duda

 

Wtorek- 09 stycznia 2024

              7:00 + Adela Niemczuk (od syna Mariana z rodziną)

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Sokołowskich, Semczuków,

                         Wałasztynów)

 

Środa 10 stycznia 2024

  7:00 + Adela Niemczuk (od wnuczki Natalia i Oli z rodzinami)

18:00 + Henryk Adamowicz (od pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuńkach)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –11 stycznia 2024 

  7:00 + Jan i Katarzyna Górskich

         18:00 + Sabina Soroka (7r.), Jan Soroka  

         18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.) 

 

Piątek – 12 stycznia 2024

  7:00  W intencji kapłanów o mądrość, świętość i odwagę

  7:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Krystyny Ordyniec)

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Sobota – 13 stycznia 2024

  7:00  O potrzebne łaski dla Moniki z okazji urodzin oraz dla męża Tomasza i syna Jakuba

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 + Henryk Adamowicz ( od członkiń Kół z Jatutów)

 

II Niedziela zwykła- 14 stycznia 2024

            8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

  8:00 + Maria Wolska (4r.), Eugeniusz Wolski (30r), zm. z r. Wolskich,

          Skrzyńskich, Pysiów i Niedzielaków

          10:00  W 40r. urodzin Marcina- o Boże błog. dla niego i całej rodziny

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         12:00  W 25r. ślubu Agnieszki i Piotra Kycko

         18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Bilskich, Sucharów z Jatutowa)

 

 INTENCJE MSZALNE

24-30.12.2023 r.        

IVNiedziela Adwentu 24 grudnia2023

  8:00 + Alina Pliżga (10r.), Henryk, Wiesław, Bogdan, Franciszek, Jan, Anna

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Mieczysława (k) i Władysław Łasocha

12:00 + Msza św. wigilijna za zmarłych

12:00 + Kazimierz Słupski (w rocz. śm.)

 

UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA Poniedziałek- 25 grudnia 2023

           0:00   Za Parafian

           0:00 + Janina Namroży (od wnuka Łukasza z rodziną)

            8:00 + Władysława(k), Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Lachowiczów

          10:00 + Stanisława (k) Skorniewska (16r.), Grzegorz (57r.), zm. z r.

                        Skorniewskich, Kapciaków i Juszczaków

         12:00 + Jan Kapusta (21r.), zm. z r. Kapustów

         12:00   Dziękczynna w 52r. ślubu Anny i Ryszarda Ożga, o opaczność Bożą na dalsze życie z prośbą o błogosławieństwo na dziecięctwo Boże

Św. Szczepana Wtorek- 26 grudnia 2023

              8:00 + Henryk Adamowicz (od przyjaciół Janka)

             8:00   W 50 r. urodzin: o błog. Boże, dziękczynna z prośbą o dalszą

                     opiekę Matki Bożej

            10:00 + Józef i Jan Krupa

           12:00 + Jan Momot (33r.), Janina, zm. z r. Momotów

           12:00  Za Parafian

              18:00  Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Środa 27 grudnia 2023

  7:00 + Franciszek (45r.) Kowalczuk i Zofia, Bronisław i Kazimiera Dziura

12:00   Za Parafian

18:00 + Janina Namroży (z racji imienin)

18:00 + Wojciech Jękot(11r.) 

Św. Młodzianków Męczenników Czwartek – 28  grudnia2023

  7:00 + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

18:00 + Henryk Kudyk (30dz.)

Piątek – 29 grudnia2023

  7:00  W intencji ks. Eugeniusza Derdziuka z racji imienin

          18:00 + Jan Janowski (1r.)

Sobota – 30 grudnia 2023

  7:00 + S. Laudyna

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Jan Puchacz (rocz. śm.), Józef Masełek, zm. z rodziny

18:00 + Andrzej Mołodeńko (2r.)

 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 31 grudnia2023

  8:00 + Jan (15r.) i Anna Wołos

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Maria Grygas (10r.)

12:00 + Elżbieta Malicka Lenczakos (4r.)

12:00 + Stanisław Stuzik (13r.), zm. z r. Struzików

18:00   Za Parafian

 

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi Poniedziałek- 01 stycznia 2024

            8:00 + Mieczysław (imieninowa)

          10:00

         12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00 + Józef Duda (15r), Piotr i Katarzyna Duda

 

Wtorek- 02 stycznia 2024

              7:00 + Teresa Kudełko (4r.)

              18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

           18:00 + Henryk Adamowicz (od rodz. Soroków)

 

Środa 03 stycznia 2024

  7:00 + W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Czwartek –04 stycznia 2024 

  7:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

         18:00    Za kapłanów

         18:00   Intencja Apostolatu Margaretek

 

Piątek – 05 stycznia 2024

  7:00

18:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

 

Uroczystość Objawienia Pańskiego Sobota – 06 stycznia 2024

  8:00 + Henryk Adamowicz ( od rodz. Szewczyków z Lublina)

10:00

12:00 + Michał i Weronika Berdzik (greg.)

18:00 Intencja Wynagradzająca od KŻR

18:00 Intencja Różaniec Rodziców za Dzieci

 

 INTENCJE MSZALNE

17-23.12.2023 r.        

III Niedziela Adwentu 17 grudnia2023

 

Rekolekcje Adwentowe : 17-19 grudnia 2023

  8:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Hałasów)

  8:00 + Zofia, Jan Bochenko

10:00 + Józef Soroka (2r.)

12:00 + Kamila Jurczak (50r.)

12:00 + Stanisław Cielica (3r.)

12:00   Za Parafian

18:00   Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 18 grudnia 2023

            9:00   Za kapłanów

          16:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Kapłonów)

         18:00 + Henryk Adamowicz (30dz)

         18:00 + Henryk Adamowicz (od Jolanta Sorka, Marii, Zofii i Józefa Brzyckich)

 

Wtorek- 19 grudnia 2023 (DZIEŃ SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ)

             8 :30 Początek spowiedzi

              9:00 + Henryk Adamowicz (od Krystyny i Adama Piłat)

           15:30  Początek spowiedzi

           16:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Natoniewskich)

              18:00  Za kapłanów

 

Środa 20 grudnia 2023

  7:00 + Henryk Kudyk (od Marii Burdzy)

18:00 + Ewa Rzeżawska (4r.)

18:00   W 2 r. urodzin Liwii Kozyra- o opiekę Matki Bożej i błog. dla niej i rodziców

 

Czwartek – 21  grudnia2023

  7:00 + Jan Burda, Dariusz Szstak

         18:00 + Henryk Adamowicz (od Tomasza i Małgorzaty Kawałko)

          18:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Baranów)

 

Piątek – 22 grudnia2023

  7:00 + Maria, Wolfgang Haperszajd

18:00 + Henryk Adamowicz ( od Rafała i Iwony Kawałko)

 

Sobota – 23 grudnia 2023

  7:00 + Henryk Adamowicz ( od chrzestnego syna z rodziną )

18:00 + Henryk Kudyk (od r. Siekierdów)

 

IVNiedziela Adwentu 24 grudnia2023

  8:00 + Alina Pliżga (10r.), Henryk, Wiesław, Bogdan, Franciszek, Jan, Anna

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Mieczysława (k) i Władysław Łasocha

12:00 + Msza św. wigilijna za zmarłych

12:00 + Kazimierz Słupski (w rocz. śm.)

 

UROCZYSTOŚĆ BOZEGO NARODZENIA Poniedziałek- 25 grudnia 2023

           0:00   Za Parafian

           0:00 + Janina Namroży (od wnuka Łukasza z rodziną)

            8:00 + Władysława(k), Adolf Wojnarowicz, zm. z r. Lachowiczów

          10:00 + Stanisława (k) Skorniewska (16r.), Grzegorz (57r.), zm. z r.

                        Skorniewskich, Kapciaków i Juszczaków

         12:00 + Jan Kapusta (21r.), zm. z r. Kapustów

         12:00   Dziękczynna w 52r. ślubu Anny i Ryszarda Ożga, o opaczność Bożą na dalsze życie z prśbą o błogosławieństwo na dziecięctwo Boże

 

Św. Szczepana Wtorek- 26 grudnia 2023

              8:00 + Henryk Adamowicz (od przyjaciół Janka)

             8:00   W 50 r. urodzin: o błog. Boże, dziękczynna z prośbą o dalszą

                     opiekę Matki Bożej

            10:00 + Józef i Jan Krupa

           12:00 + Jan Momot (33 r.), Janina, zm. z r. Momotów

           12:00  Za Parafian

              18:00  Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Św. Jana Apostoła i Ewangelisty Środa 27 grudnia 2023

  7:00 + Franciszek (45r.) Kowalczuk i Zofia, Bronisław i Kazimiera Dziura

12:00   Za Parafian

18:00 + Janina Namroży (z racji imienin)

18:00 + Wojciech Jękot(11r.)

 

Św. Młodzianków Męczenników Czwartek – 28  grudnia2023

  7:00  

18:00 + Henryk Kudyk (30dz.)

 

Piątek – 29 grudnia2023

  7:00  W intencji ks. Eugeniusza Derdziuka z racji imienin

          18:00 + Jan Janowski (1r.)

 

Sobota – 30 grudnia 2023

  7:00 + S. Laudyna

18:00 + Jan Puchacz (rocz. śm.), Józef Masełek, zm. z rodziny

18:00 + Andrzej Mołodeńko (2r.)

 

Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa 31 grudnia2023

  8:00 + Jan (15r.) i Anna Wołos

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Maria Grygas (10r.)

12:00 + Elżbieta Malicka Lenczakos (4r.)

12:00 + Stanisław Stuzik (13r.), zm. z r. Struzików

18:00   Za Parafian

 

 

 INTENCJE MSZALNE

10-16.12.2023 r.        

 

II Niedziela Adwentu 10 grudnia2023

  8:00 + Janina, Leon Jagusiak, Adela i Henryk Ciołko

  8:00 + Danuta- Zofia Jędruszko

10:00 + Marian (2r.)

12:00 + Henryk Adamowicz (Piotr i Janina Swatowscy z rodziną)

12:00   Za Parafian

18:00   Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 11 grudnia 2023

            7:00 + Henryk Adamowicz (od Agnieszki i Piotra Nowosadzkich z rodziną)

            7:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Kudyków)

          18:00 + Henryk Kudyk (od brata z rodziną)

 

Wtorek- 12 grudnia 2023

              7:00 + Henryk Kudyk (d córki Małgorzaty)

            18:00 + Henryk Adamowicz (od Antoniego i Stanisława Niezgodów z rodziną)

              18:00 + Henryk Kudyk (od Agnieszki i Piotra Kurzępów z rodziną)

 

Środa 13 grudnia 2023

  7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i w tej chwili konające

18:00 + Zdzisław Niemczuk (30dz.)

18:00  W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Czwartek – 14  grudnia2023

  7:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Jamrozików)

18:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Kowalczuków i Jaworskich)

 

Piątek – 15 grudnia2023

  7:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Boberów)

          18:00 + Celina Szala

          18:00 + Krystyna Dziuba (34r.), Ludomir Dziuba

 

Sobota – 16 grudnia 2023

  7:00 + Władysław, Zofia, Tomasz Makochon

18:00 + Henryk Adamowicz ( od Krystyny Hałasa z rodziną )

18:00 + Marianna Juś, Anna Lupa, Stanisława (k) Serafin

 

 

 

 

Rekolekcje Adwentowe : 17-19 grudnia 2023

III Niedziela Adwentu 17 grudnia2023

  8:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Hałasów)

  8:00 + Zofia, Jan Bochenko

10:00 + Józef Soroka (2r.)

12:00 + Kamila Jurczak (50r.)

12:00 + Stanisław Cielica (3r.)

12:00   Za Parafian

18:00   Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 18 grudnia 2023

            9:00   Za kapłanów

          16:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Kapłonów)

          18:00 + Henryk Adamowicz (30dz)

          18:00 + Henryk Adamowicz (od Jolanta Sroka, Marii, Zofii i Józefa Porzyckich)

 

Wtorek- 19 grudnia 2023

              9:00 + Henryk Adamowicz (od Krystyny i Adama Piłat)

            18:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Natoniewskich)

              18:00  Za kapłanów

 

Środa 20 grudnia 2023

  7:00 + Henryk Kudyk (od Marii Burdzy)

18:00 + Ewa Rzeżawska (4r.)

18:00   W 2 r. urodzin Liwii Kozyra- o opiekę Matki Bożej i błog. dla niej i rodziców

 

Czwartek – 21  grudnia2023

  7:00

          18:00 + Henryk Adamowicz (od Tomasza i Małgorzaty Kawałko)

          18:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Baranów)

 

Piątek – 22 grudnia2023

  7:00

18:00 + Henryk Adamowicz ( od Rafała i Iwony Kawałko)

 

Sobota – 23 grudnia 2023

  7:00 + Henryk Adamowicz ( od chrzestnego syna z rodziną )

18:00 + Henryk Kudyk (od r. Siekierdów

 

IVNiedziela Adwentu 24 grudnia2023

  8:00 + Alina Pliżga (10r.), Henryk, Wiesław, Bogdan, Franciszek, Jan, Anna

  8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

10:00 + Mieczysława (k) i Władysław Łasocha

12:00 + Msza św. wigilijna za zmarłych

12:00 + Kazimierz Słupski (w rocz. śm.)

INTENCJE MSZALNE

26.11-03.12.2023 r.

 

I Niedziela Adwentu03 grudnia2023

8:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 + Józef Bednarski (11r.)

10:00 W 9 r. urodzin Michała, o błog. Boże, opiekę MB dla całej rodziny

12:00 W intencji Barbary - imieninowa

12:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Siekierdów)

18:00+ Janina Namroży ( od Małgorzaty i Leszka Kozaków z rodziną)

 

Poniedziałek- 04 grudnia 2023

7:00

18:00 W intencji Barbary, o potrzebne łaski - imieninowa

 

Wtorek- 05 grudnia 2023

7:00

18:00 + Janina Namroży (od r. Kwarciany)

18:00 Od wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca

 

Środa 06 grudnia 2023

7:00 + Za dusze czyśćcowe

18:00 + Zdzisław Niemczuk (od rodz. Ostapińskich i Prokopów)

18:00 Ku czci Przeczystego Serca św. Józefa

 

Czwartek – 07 grudnia2023

7:00 + Henryk Adamowicz ( od Anny i Zygmunta Niezgoda)

18:00 + Julian Górski (31r.), Ewa Rzeżawska (4r.)

18:00 Intencja Apostolatu Margaretek

 

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Piątek –08 grudnia2023

7:00 + Tadeusz Droździel

12:00 – 13:00 Godzina Łaski: Wystawienie Najświętszego Sakramenu

18:00 + Janina Namroży (od rodz. Nieściórów)

18:00 + Henryk Machałek (34r.)

Sobota – 09 grudnia 2023

7:00 + Henryk Adamowicz ( od rodz. Głuszek )

7:00 + Henryk Adamowicz ( od Haliny Lizut oraz Grażyny i Krzysztofa

Szala)

18:00 Dziękczynna Niepokalanemu Sercu za wybranie i ochronę Jej płaszczem, o wierność w Jej służbie dla Leokadii Ożga z okazji urodzin i imienin

18:00 + Zdzisław Niemczuk (od przyjaciół córki Zofii)

 

II Niedziela Adwentu 10 grudnia2023

8:00 + Janina, Leon Jagusiak, Adela i Henryk Ciołko

10:00 + Marian (2r.)

12:00 + Henryk Adamowicz (Piotr i Janina Swatowscy z rodziną)

12:00 Za Parafian

18:00 Za chorych w rodzinie, o błog. Boże w dźwiganiu krzyża

 

Poniedziałek- 11 grudnia 2023

7:00 + Henryk Adamowicz (od Agnieszki i Piotra Nowosadzkich z rodziną)

7:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Kudyków)

18:00 + Henryk Kudyk (od brata z rodziną)

 

Wtorek- 12 grudnia 2023

7:00

18:00 + Henryk Adamowicz (od Antoniego i Stanisława Niezgodów z rodziną)

18:00 + Henryk Kudyk (od Agnieszki i Piotra Kurzępów z rodziną)

 

Środa 13 grudnia 2023

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące i w tej chwili konające

18:00 + Zdzisław Niemczuk (30dz.)

18:00 W intencjach Matki Bożej Fatimskiej

 

Czwartek – 14 grudnia2023

7:00 + Henryk Kudyk (od rodziny Jamrozików)

18:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Kowalczuków i Jaworskich)

 

Piątek 15 grudnia2023

7:00 + Henryk Adamowicz ( od rodziny Boberów)

18:00 + Celina Szala

18:00 + Krystyna Dziuba (34r.), Ludomir Dziuba

Sobota – 16 grudnia 2023

7:00 + Władysław, Zofia, Tomasz Makochon

18:00 + Henryk Adamowicz ( od Krystyny Hałasa z rodziną )

18:00 + Marianna Juś, Anna Lupa, Stanisława (k) Serafin

Rekolekcje Adwentowe : 17-19 grudnia 2023

III Niedziela Adwentu 17 grudnia2023

8:00 + Henryk Adamowicz (od rodziny Hałasów)

8:00 + Zofia, Jan Bochenko

10:00 + Józef Soroka (2r.)

12:00 + Kamila Jurczak (50r.)

12:00 + Stanisław Cielica (3r.)

12:00 Za Parafian