Parafia Matki Bożej Bolesnej Wólka Panieńska w Środę 7 Sierpnia o godz 18:00 Msza św. z modlitwami o uzdrowienie z udziałem O. Józefa Witko.

W piątek, 21 czerwca 2024 r., Biskup Zamojsko-Lubaczowski Marian Rojek ogłosił następujące decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Ks. mgr lic. Krzysztof HAWRO, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. MB Bolesnej w Wólce Panieńskiej, członek Rady Kapłańskiej Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, Redaktor odpowiedzialny za edycję Zamojsko-Lubaczowską Tygodnika Katolickiego „Niedziela”, Redaktor Katolickiego Radia Zamość, z dniem 1 lipca 2024 r., mianowany rezydentem w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krowicy Samej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Ks. mgr lic. Paweł KRZACZEK, dotychczasowy wikariusz Parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Goraju, z dniem 1 lipca 2024 r.

Dekoracja

JEZU UFAM TOBIE

WIELKANOC 2024

Dekoracja Wielkanoc

sobota,
27 lipca 2024

(209. dzień roku)

Sobota, XVI Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.

Liczba wyświetleń: